(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Yayla Mahallesi Halı Yıkama

Yayla mahallesi halı yıkama olarak Tuzlanın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Uzman gezici ekibimizle ücretsiz servis imkanı sunmaktayız.

Tuzla halı yıkama, Asipava markasıyla uzun yıllardan bu güne Yayla mahallesi halı yıkama firması olarak üstün kalite ve profesyonel hizmet veriyoruz. Halı yıkama cihazlarımız profesyonel şartlarda çalışan, yüksek sıkma ve durulama gücüne sahip son teknoloji cihazlardır.

Yayla mahallesi halı yıkama ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. İnatçı lekelere ve halınıza sinmiş olan kötü kokulara üstün kalite hizmet anlayışımız ile son veriyoruz. Halınızın rengi yıkamadan sonra parlak ve şık bir görünüme kavuşmaktadır. Firmamız sektörde en iyisini yapmanın gurur ve onurunu taşımaktadır.

Halılarınızın profesyonel ekipmanlar ve uzman ekiple ilk günkü güzelliğine kavuşmasını istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söylemek mümkündür. Halının derinlerine işleyen kir ve toza veda ederek yepyeni bir temizliğe kavuşmak mümkündür.

Tuzla Yayla Mahallesi Halı Yıkama

Halı Cinsine Göre Profesyonel Çözüm: Firmamız sektörde işini öz veriyle yapana, işinin ehli nadir firmalardan biridir. Bunun en önemli sebebi ise profesyonel çözüm önerileri ile halı yıkama uygulamasını gerçekleştirmesidir. Halı yıkama işleminde halının cinsi oldukça önemlidir. Her halı cinsi aynı yöntemle yıkanamaz. Çünkü bazı cin halılar dayanıklıdır ancak bazıları oldukça dayanıksızdır.

Firmamız Yayla Mahallesi halı yıkama şubesi olarak zor yıkanan cinsten halılara da üstün teknoloji çözüm önerileri geliştiriyor. Yün halılar için vakumlu halı yıkama yöntemini kullanıyoruz. Bu sistemi naylon halılar için de gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu halı cinsleri oldukça dayanıklıdır. Bu halılar için aynı zamanda kimyasal içeren deterjanları da rahatlıkla kullanıyoruz. Ancak daha dayanıksız olan halı cinsleri için kimyasal ürünler kullanmıyoruz.

Bazı halı cinsleri sık ilmek içerir. Bu halılar arasındaki kiri temizlemek için buhar gücü ile çalışan üstün teknoloji makinelerimizi kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz profesyonel çözümlerle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın onurunu yaşıyoruz.

Tuzla Yayla Halı Yıkama


Tuzla yayla halı yıkama işini tamamen profesyonel ortamda ve profesyonel şartlarda gerçekleştirmektedir. Halı yıkama işlemlerinde fiyatlandırmayı da  halı yıkama şubesi olarak profesyonel şartlara uygun gerçekleştiriyoruz.

Sektöre uygun standartlar halı yıkama fiyatları bellidir. Bu fiyatlara uygun çerçevede fiyat listesi oluşturduk. Bu listeye göre halı yıkama fiyatları cinsine göre değişiklik göstermektedir. Metrekare fiyatlarına dikkat edildiği zaman sektörde en uygun fiyatlara profesyonel Yayla mahallesi halı yıkama yapan nadir firmalardan biri olduğu görülmektedir.

Yayla Mahallesi Halı Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor