(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Yakacık Stor Perde Yıkama

Yakacık stor perde yıkama ve temizleme hizmetleri ile en uygun fiyatlarla her mevsim eviniz bahar kokacak. ☎0531 762 7200

Son zamanların en popüler firması Yakacık stor perde yıkama – temizleme ile perdeleriniz tertemiz olacak. Fark ettiğiniz üzere birçok yerde sık sık karşınıza çıkmaktadır. Gerek modelleriyle olsun, gerekse renkleriyle gözümüze oldukça güzel bir biçimde hitap etmesi mümkündür. Kolay kullanımı ve şık görünümüyle tül perdelere oldukça fark atmaktadır. Yapıları itibari ile kolayca açılıp kapanabilirler. İsterseniz gündüz, isterseniz de gece kullanabilirsiniz.

Bu sebepten ötürü de ikinci perdeye yani güneşliğe gerek duymazsınız. Yakacık Stor Perde Yıkama stor perdelerinizi temizlemek için hazırdır. Stor perdelerin temizliği bir hayli zor olduğundan sizleri bu zahmetli duruma sokmayı hem istemeyiz hem de tercih etmeyiz. Çünkü ev ortamının bu şartları bulmamız mümkün değildir.

Yakacık Stor Perde Yıkama Firmaları

Bizler son derece hassasiyetle evlerinize gelip stor perdelerini mekanizmaların demonte ve monte işlemini yapmaktayız. Temizlik işlemlerinde bir sorun yaşamamamınız için uzman kişilerle görüşüp bu işlemi onlara devretmeniz gerekmektedir. Bizler yapmış olduğumuz temizlik sayesinde stor perdelerinizi daha uzun şekilde kullanmanızı sağlarız. Stor perdelerinizin temizliği sırasında kesinlikle sıcak su uygulamayız. Ilık su ve özel deterjanlar sayesinde üzerinde birikmiş olan tüm kirlerin temizlemesini sağlarız.

Temizleme, kurutma kalite kontrol derken tüm bu işlemler en az 4 en fazla 7 gün içinde tamamlanmaktadır. Perdenizdeki kir miktarına bağlıdır. Stor perdeleriniz bizlere ulaşınca ilk yapmamız gereken üzerindeki tozu kiri akıtmak ve yağ lekelerini çıkarmak olmaktadır. Bu işlem sonrasında özel deterjanlı sularımız içerisinde bir süre bekletiriz. Sonrasında en ufak kir ve deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanmaktadır. En sonunda özel kurutma alanlarımıza alınarak burada bir müddet bekletilmektedir.

Yakacık Stor Perde Temizleme

Yakacık Stor Perde Yıkama müşterilerinin memnun kalacağı şekilde son derece hassasiyet ve titizlikle yapmaktadır. Bizler bu konuda çalışmış olduğumuz ekip arkadaşlarımıza uzun uzun eğitimler verip başarılı olmasını sağladık. Temizliğimizi beğenmediğiniz hususlarda kesinlikle ücret talep etmemekteyiz. Tekrarında memnun kalabilmeniz için temizlik işlemini tekrarlarız. Stor perdelerin yapıları diğerlerine nazaran daha farklıdır. %100 polyesterden oluşmaktadır. Apre denilen bir kumaşla da çevrili olup, dokusundaki sert malzeme hissiyatına da oradan vermektedir. Kirlenme oranları kalitelerine göre değişiklik gösterebilir. En az 6 en fazla 12 ayda bir temizlenmeleri gerekmektedir. Sigara dumanlarına maruz kalan stor perdelerin temizlenmesi diğer perdelere göre daha çok zorluk gösterebilir.

Perdenizin kalitesini bozmamak için ve sağlığınız için kapalı ortamlarda sigara içmenizi kesinlikle önermeyiz. Bünyemizde stor perde temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk temizlemedir. Bu hizmetlerimizde de son derece disiplinli çalışarak işimizi hakkıyla yerine getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda Yakacık Stor Perde Temizleme olarak sizlere elimizden gelen hizmetin çok daha fazlasını göstererek memnun bırakacağımıza dair en ufak şüpheniz oluşmasın. Bizlerle iletişime geçip müşteri sipariş kaydını oluşturabilirsiniz.

Yakacık Halı Yıkama

Yakacık Stor Perde Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor