(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Yakacık Halı Yıkama

Asipava Yakacık halı yıkama olara en uygun fiyatları ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Kampanyalardan yararlanmak için geç kalmayın. ☎0531 762 7200

Asipava Yakacık halı yıkama olarak görüşümüz; Halıların gün geçtikçe farklı modelleri çıkmıştır piyasada. Günümüzde birçok kullanım alanları da mevcuttur. En sık evlerimizde gözükse de ev dışında da birçok yerlerde karşılaşmamız mümkündür. Renkleriyle, modelleriyle, dokularıyla birbirleri arasında adeta kıyasıya yarış halindelerdir. Çok sık modaları değişse de değişmeyen bir gerçek var ki halılardan vazgeçemediğimiz. Uzun yıllardır böyle geldi, bir bu kadar zaman da böyle gidecektir. Eskiden eski usul evde halılarını yıkardı büyüklerimiz. Bu işlem haftalarca sürüp kalabalık ortamlarda yapılırdı. Hem beden olarak hem de harcanan su bakımından oldukça zararlı olurdu.

Artık insanların çoğu evde halı yıkamanın ne kadar zahmetli olduğunu anladı ve pek çoğu halı yıkama firmalarıyla görüşüp anlaşmıştır. Bizler Yakacık Halı Yıkama olarak iddia ediyoruz ki alanımızda en iyisi olmaya adayız. Uzman ekibimizle profesyonelce çalışıp halılarınızın temizliğini dört dörtlük yapıp, beş yıldızlı hizmet sağlıyoruz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız için bizleri her zaman bir üst seviyeye taşıdı. Sağlığınız için halılarınızı düzenli olarak yıkatmanız son derece önemlidir.

Yakacık Halı Yıkama Firmaları

Yılda en az 1 en fazla 2 kere yıkatılabilirsiniz. Halı yıkatmanın mevsimi yoktur. İstediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel kurutma odalarımız sayesinde halılarınıza bire bir özen göstererek yıkamaktayız. Her halının yapısı farklı olduğundan tüm halılara aynı işlemi uygulamamaktayız. Türüne göre değişiklikler göstermektedir. Ayrıca deterjanlar da farklılık göstermektedir. Her deterjanla her halı yıkanmamaktadır. Yakacık Halı Yıkama yün halı, makine halısı, el dokuma, shaggy ve daha birçok çeşidin temizlemesini yapmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda halılarınızı evlerinizden teslim alırız.

Sonrasında kayıt sırasına göre numaralandırma yaparak türüne ve modeline göre ayırıp temizlik sırasına koyarız. Halılarınızı özel makinelerimiz sayesinde toz alma işlemini yaparız. Sonrasında en özel hassas deterjanlarımızla halılarınızdan mikroorganizmaları ayırmak için arkalı önlü her iki tarafa da detaylı olarak temizlik işlemleri uygulanır. Bu aşama sırasında aynı zamanda varsa lekesi lekelere de müdahalede bulunur.

Yakacık Halı Yıkama Fiyatları

Sonrasında halılarınızı üzerlerinde toz, kir ve deterjan kalıntısına kalmadığına emin olduğumuz zamana kadar bol su ile durulama işlemini uyguluyoruz. Bu esnada kesinlikle atık su kullanılmamaktadır. Tamamen temiz ve saf su kullanmaktayız. Sonrasında halılarınız sıkma aşamasına girer bunu da tamamen özel makinelerimizle yapmaktayız. Bilek gücü ile yapmamız kesinlikle mümkün değildir.

Sonrasında halılar bahsettiğimiz üzere kurutma odalarına alınır ve burada nem oranı %0 ‘a düşer. Kalite kontrol aşamasından da bir sıkıntı olmadan geçerse sizlere servis edebilmek için hazır hale gelir. Bünyemizde Kartal halı yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şunlardır; kartal yorgan yıkama, kartal koltuk temizleme ve stor perde temizliğidir. Yakacık Halı Yıkama uzman kadromuzla her daim hizmetinize hazırdır.

Bizimle ulaşıma geçtiğiniz takdirde tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bir adım yaklaşmış olacaksınızdır.

https://www.asipavahaliyikama.com

Tuzla Halı Yıkama

Yakacık Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor