(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Üsküdar Çin Halısı Yıkama

Üsküdar Çin halısı yıkama Çin halıları, genel özelliği itibariyle oldukça narin bir özelliğe sahiptirler. Bu nedenle yıkanırken titiz çalışmalar…

Üsküdar Çin halısı yıkama Çin halıları, genel özelliği itibariyle oldukça narin bir özelliğe sahiptirler. Bu nedenle Çin halıları yıkanırken titiz çalışmalar yapılması gerekir. Diğer halı modellerine göre yıkama esnasında oldukça zarar gören Çin halıları, yıkanırken dört dörtlük bir şekilde yıkanmalıdır. Ayrıca diğer halılarda görülen renklerin birbirine karışarak halıların bozulması, Çin halılarında yoktur. Aksine Çin halıları renk solması sorunu nedeniyle özelliklerini yitirmektedir. Bu nedenle Asipava firması olarak Çin halılarını güvenilir hizmet kapsamında ve özenle yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.

Üsküdar Çin halısı yıkama, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde siz değerli müşterilerimize özel olarak halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Çin halılarını yıkarken en kaliteli şampuanları ve gerekli cihazları kullanarak, halılarınızdaki lekeleri anında temizliyoruz. Firmamız, özellikle Çin halılarında görülen renk solmasının önüne geçmek için en uygun deterjanları kullanmaktadır. Çünkü uygunsuz deterjan kullanımı sonucunda oluşan en ufak bir renk solması dahi, halıların özelliğini bozacağından dolayı, Çin halılarının yıkanması esnasında hangi malzemelerin kullanılacağını konusunda ekiplerimiz yeterli donanıma sahiptirler.

Üsküdar Halı Yıkama

Çin halılarını garanti kapsamında yıkayarak özellikle bayanları saatlerce halı yıkama derdinden kurtaran firmamız, etkili leke çıkarıcı malzemeler ile sorunsuz hizmet sunmaya devam ediyor. Üsküdar semtinden nerede olursanız olun bulunduğunuz adrese en özel araçlarımız ile gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Tuzla halı yıkama firması olarak halılarınızı ferah ortamda yıkıyoruz. Ayrıca yıkama işlemi biter bitmez anında kurulama hizmetine başlıyoruz.

Özel kazanlarda kurulanan halılar çıktıktan sonra halılarınızı askılara asarak havalanmasını bekliyoruz. Bu işlemden sonra halılarınızı en kısa sürede temiz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Çin halıları oldukça pahalı olduğundan dolayı, halılarınızı yıkatırken mutlaka firma tercihinizi iyi bir şekilde yapmalısınız. Üsküdar Çin halısı yıkama firması olarak müşterilerimize elimizden gelen her türlü detaylı hizmeti sunarak halılardaki renk solmasının önüne geçiyoruz.

Üsküdar Çin Halısı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor