(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Soğanlık Halı Yıkama

Soğanlık halı yıkama olarak Kartal ilçesinden anadolu yakasındaki tüm bölgelere her mevsim ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. ☎0531 762 7200

Kartal Halı yıkama ciddi bir iştir. Profesyonellik, deneyim ve ayrıca özen ister. Bunun bilincinde olan Soğanlık halı yıkama fabrikamız ile hizmetinizdeyiz. Zaman ve emeğin değerini bilen ekibimiz ağır ev tekstili işlerinin bakımını sizler için üstelenerek yükünüzü azaltmayı hedeflemektedir.

Herhangi bir temas olmaksızın tamamen hijyenik koşullarda işinin ehli ekibimiz tarafından verilen halı yıkama hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Hizmet alım işlerinin internet ortamında yapılması ile birlikte daha nitelikli hale gelen halı yıkama sektörümüze site sayfamızdan, haftanın tüm günleri ve saatlerinde ulaşarak her konuda  halı yıkama soğanlık firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Soğanlık Halı Yıkama Firmaları

Soğanlık halı yıkama firmaları, Neden Halı Yıkatmalıyım?: Halı, kilim ve yorgan tarzı ağır ev tekstil ürünlerinin temizliği ve bakımı kolay değildir. Tek başına bir kişinin bu tarz işlerle uğraşması ise son derece zor ve zaman alıcıdır. Diğer taraftan ne kadar uğraşırsanız, uğraşın gereksiz su ve deterjan israfının önüne geçemezsiniz. Yeteri kadar enerji sarf etmediğinizde ise istenilen temizliği elde edemezsiniz. Bu defada kas ve eklemlerinizi gereksiz yere zorlayacağınız için sağlığınız da bu durumdan olumsuz etkilenecektir.

Tüm bu durumları hesaba kattığınızda halıları kendi başınıza yıkamak pek de doğru değildir. Ayrıca günümüz yaşam alanlarının ekseriyetle toplu olması ve kurumsal alanların halı yıkamak için elverişli olmaması bu hizmeti dışarıdan almanızın bir diğer göstergesidir. Tüm bu sıkıntılardan sizi kurtaran Soğanlık halı yıkama firmamızdan alacağınız hizmetler aynı zamanda son derece ekonomiktir.

Soğanlık Halı Yıkama Fiyatları

Soğanlık halı yıkama fiyatları ve nitelikli hizmet: Ağır ev eşyaları, koltuk kanepe gibi taşınması zor eşyaların bakımı için hizmetlerine telefonla ya da web sayfası üzerinden ulaşın. Müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmet bilgisi, fiyat, teslimat ve tüm diğer ayrıntılar konusunda yardımcı olacaktır. Halı, kilim, battaniye ya da yorganlarınız bulunduğunuz yerden alınarak, temizlik işleminin tamamlanmasının ardından kendi özel ambalajında teslim edilmektedir. Bize emanet edeceğiniz her eşya hizmet güvencemizdedir.

Temizlik işlemi ya da nakliye sırasında yaşanabilecek problemlere karşı her türlü tedbir tarafımızdan alınmıştır. Son derece ekonomik ve bir o kadar pratik ödeme seçeneklerimizi değerlendirin ve gereksiz yorgunluklarla kendinizi yormayın. Yıkatılan ürünler tam manasıyla kurutularak, her mevsim ve şartlarda Soğanlık halı yıkama sayesinde kullanıma hazır halde tarafınıza teslim edilmektedir.

Soğanlık Halı Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor