(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama

 

Asipava Tuzla Şifa Mahallesi yorgan yıkama olarak en iyi firmaları olarak en fiyatlarla hizmet vermektedir. ☎ 0531 762 7200

Tuzla Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama Yorganlar şüphesiz ki kış aylarının vazgeçilmez ürünleridir. Onsuz bir kış düşünemeyeceğimiz gibi yorgansız bir kışı geçirmemiz de söz konusu olmayabilir. Bazı durumlarda yorgan temizlikleri ne yazık ki göz ardı edilebiliyor. Kış bittikten sonra yüklüğe ve ya sandıklara atılıp bir dahaki kışa kadar havasız kalması sağlanıyor. Bu sebepten ötürü de içlerinde türlü türlü bakteriler ürüyor. Bir sonraki kış geldiğinde ise hiçbir şey olmamış gibi gayet temiz bir biçimde olduğunu düşünüp kullanılmaya devam ediliyor. Bu işlem son derece yanlıştır ve sağlığı da ciddi boyutta tehlikeye düşürmektedir.

Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama yorganlarınız için gerekli tüm özeni gösterip yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Üstelik siz bu durumda hiç yorulmuyorsunuz. Bizler evlerinize kadar gelip yorganlarınızı teslim alıp özel araçlarımızla fabrikamıza ulaştırıyoruz. Burada tüm temizlik işlemleri gerçekleştirip sizlere teslimatını yapıyoruz. Yün yorganlarda özellikle uzun süre kullanım sonucunda üzerlerinde sarı sarı lekeler meydana gelmektedir. Bu lekeler yorganınızın temizlik zamanının geldiğini belirtmektedir. Hatta sizler bu tür lekelerin oluşmasını beklemeden senede 1 defa da olsa yorganlarınızı yıkatmanızı öneririz.

Sarı sarı lekeler oluşacak kadar uzun süre yıkanmadıysa kötü kokular da oluşmuştur. Bu genellikle havasızlık ve nemden kaynaklanan rutubet kokusudur. Rutubeti de bilirsiniz ki insanın ciğerine kadar inip orada hastalık oluşturmasına neden olur. Sizler sağlığınıza gerekli özeni verdiğinizi düşünüyorsunuz gerekli olan temizlikleri yaptırmanızı öneririz.

Yorganlar fabrikamızda türlü türlü işlemlerden geçmektedir. Bunun için son teknoloji makineleri tedarik etmiş bulunuyoruz. Sanayi tipli makinelerimiz sayesinde yorganlarınız ilk günkünden temiz hale gelmektedir. Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama, temizlik teknikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bizler ilk etapta yorganlarınızdaki lekeli bölgeleri tespit edip o lekeli yerlere müdahalede bulunuruz. Sonrasında yorganlarınızın üzerindeki tozun atılması için toz çıkarıcı makinelere atıp orada işlem uygularız. Daha sonra ise oradan da yorganlarınızı çıkartıp özel sanayi tipli makinelerimizde yorganlarınızın yapısına uygun programlar seçip yıkatma işlemini gerçekleştiririz. Sanayi tipli çamaşır makinelerin en önemli özelliği içi hacimlerinin oldukça büyük olmasıdır. Ev tipi makinelerde hacim en fazla 10 kilograma çıkmaktadır.

Fakat bizim kullanmış olduğumuz makinelerimiz bu orana ikiye hatta üçe katlamaktadır. Kazan ne kadar büyük ve geniş ise temizlik işlemi de bir o kadar iyi sonuçlar vermektedir. Burada yıkama işlemimiz bittikten sonra makinemizde tekrar sıkma ayarına atıp yorgandaki suyun en aza indirilmesini sağlamaktayız.

Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama Fiyatları, Ücretleri

Sonrasında ise yorganlar özel kurutma odalarına alınıp kurutma işlemi gerçekleşir. İyice kuruduğuna emin olduğumuzda da yorganlar ütüye girer ve kırışıklı kalmadığına dair emin olunur. Kalite kontrol ve paketleme aşamasından da geçtikten sonra da sizlerin servisine hazır hale gelmiş olur. Bizler tüm işlemlerimizi son derece özen ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama Firmaları
Bünyemizde yorgan yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler; koltuk temizleme, stor perde temizleme ve halı yıkamadır. Tüm hizmetlerde gerekli olan bütün temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizler de bu hizmet gücümüzden yararlanmak istiyorsanız Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.asipavahaliyikama.com

Şifa Mahallesi Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor