(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şeyhli Stor Perde Temizleme

Kurtköy Şeyhli stor perde temizleme yıkama firmaları olaran en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. ☎ 0531 762 7200

Kurtköy Şeyhli Stor Perde Temizleme Günümüzde en çok tercih edilen perde çeşidi stor perdelerdir. Öncelerden sadece tül perdeler mevcut olsa da günümüze artık stor perdeler sık sık karşımıza çıkmaktadır. Stor perdeler önceki yıllarda çoğunlukla iş yerlerinde tercih edilmekteydi. Artık evlerde de oldukça şık durduğundan oldukça tercih edilmektedir. Bizler Şeyhli Stor Perde Temizleme olarak tüm stor perdelerinizin temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Evlerinize kadar gelip stor perdelerinizin sökme işlemlerinizi bizzat yapmaktayız.

Fabrikamıza ulaştırdığımız stor perdelerin burada gerekli işlemleri yapılarak sizlere tekrar teslim etmekteyiz. Stor perdelerin temizliğini kısaca şu adımlarla gerçekleştiriyoruz. İlk önce lekeli bölgeleri tespit edip o bölgelere leke çıkarıcılar uyguluyoruz. Sonrasında perdelerinizi çok sıcak olmayacak şekilde ılık sular içinde bekletiyoruz ve bu sayede kirleri yumuşamış oluyor. Kirleri yumuşayan stor perdelerin temizleme işlemini yumuşak süngerler ile gerçekleştiriyoruz. Özenli bir biçimde hafif ovalayarak kirlerin perdenin yüzeyinden akıp gitmesini sağlıyoruz. Sonrasında ise yine su dolu temiz bölgeler içinde perdelerinizin durulanmasını sağlayıp özel kurutma odalarına alıyoruz. Perdelerinizin kuruma aşamasında kesinlikle güneş ışığı kullanmamaktayız.

Kurtköy, Şeyhli Stor Perde Temizleme Fiyatları

Çünkü güneş ışığı stor perdelerinizin rengini soldurabilir. Tamamen kuruduğuna emin olduğumuz stor perdeler kalite kontrolden geçerek düzgünce sarılmaktadır. Ve artık sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş olur. Uzman kadromuzla tüm işlemleri kalite standartları altında gerçekleştirmekteyiz. Stor perdeler apre denilen kumaşlar ile üretimi gerçekleştirilmiştir. Apre sert plastik gibi gözükse de aslında %100  polyesterden oluşmaktadır. Kaliteli farklılık gösterse de tüm stor perdelerin hammaddeleri aynıdır. Bir stor perdenin kaliteli ve ya kalitesiz olduğunu da dokununca anlamanız mümkündür.

Eğer dokunduğunuzda elinize sert ve tok kumaş geliyorsa bu stor perde kalitelidir. Fakat dokunduğunuzda stor perde elinizde yamulup bükülüyor ise kalitesi düşüktür. Bu dolguların sebebi ise içlerinde bulunan ipliklerden kaynaklıdır. Ne kadar yoğun iplik o kadar kalite, ne kadar az iplik o kadar da düşük kaliteli olmaktadır. Kaliteli bir stor perdenin kalitesiz stor perdeye oranla kirlenme oranı bir o kadar uzamaktadır. Kalitesi düşük olanlar içlerinde az iplikler sayesinde kiri daha çabuk belli etmek ile birlikte daha çabuk kirlenmektedirler. Ortalama kalite standardında olan stor perdenin ömrü ise 5 ile 9 yıl arasında değişiklik gösterebilir. Şeyhli Stor Perde Temizleme her perdenin kalitesine göre özel işlemlerden geçirmektedir.

Şeyhli Stor Perde Yıkama Firmaları

Kalitesi düşük olan stor perdeler daha narin olduğundan ötürü mekanizmaları ve kumaşına zarar vermemek maksatlı daha kolay ve kısa işlemler uygulamaktayız. Bünyemizde stor perde temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu işlemler başlıca şöyledir; Kurtköy halı yıkama, Kurtköy koltuk temizleme ve yorgan yıkamadır. Her alanda iddiamızı gerçekleştirmiş olup müşterilerimizin de güvenini kazandık. Sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyat, %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ile kendimizi ön plana çıkarmayı başardık. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler de bizleri müteşekkir etti.  Sizler de Şeyhli Stor Perde Temizleme ile iletişime geçip tüm bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
https://www.asipavahaliyikama.com/

Kurtköy Stor Perde Temizleme

Şeyhli Stor Perde Temizleme
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor