(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Sapanbağları Yorgan Yıkama

Sapanbağları yorgan yıkama yıkama firmaları olarak en uygun ücret ve fiyatlarla hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Sapanbağları Yorgan Yıkama Soğuk kış günleri denince aklımıza gelen hiç şüphesiz ki yorganlardır. Bizleri çoğu zaman soğuklardan korumakla birlikte olup hasta olmamızı da zaman zaman engellemektedir. Günümüzde pek çok çeşitli yorganlar mevcuttur. Yorganlar eski zamanlardan bu yana halen tercih edilip kullanılan bir tekstil ürünüdür. Değişik çeşitleri piyasaya sürülmüş olsa da boyut ve biçim olarak farklılık göstermemiştir.

Sapanbağları Yorgan Yıkama, yorganlarınızın temizliğini yapmak için elinden gelen tüm çalışmaları sürdürmektedir. Bizler sağlığınız açısından büyük önemde yer kapladıkları için yorganlarınızın düzenli olarak temizlenmesini önermekteyiz. Yorgan temizliği zaman zaman önemsenmemektedir. Biliyor musunuz yorganların da içlerinde halılarda olduğu gibi zaman zaman türlü türlü bakteriler bulundurduğunu? Bunlar gözle görülemeyecek kadar küçük fakat ciddi boyutta sağlığı tehdit etme açısından büyüktür. Mikroskobik kameralar ile incelendiğinde ne kadar bakteri olacağını görebilirsiniz. Bizler yorganlar için son teknoloji olan cihazları kullanmaktayız.

Sapanbağları Yorgan Yıkama Firmaları

Bizlerle iletişime geçtiğini durumda evlerinize gelip yorganlarınızı teslim alıyoruz. Sonrasında özel araçlarla fabrikamıza ulaştırıp burada tüm temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik işlemi sırasında gerekli olan tüm hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz. Her yorganın cinsi farklı olduğundan bizler de her yorgana özel temizlik metotları uyguluyoruz. Bu metotlar nedir diye merak ederseniz sizlere kısaca şöyle açıklayabiliriz. İlk önce yorganın cinsi tespit edilir. Sonrasında bir yerinde sarı lekeler ve ya başka bir leke bulaşmış ise bu yorgandan lekesini çıkarmak için leke çıkarıcılar kullanırız. Sonrasında ise yorgalar için uygun programlar seçilerek yorgan yıkama makinelerimize atarız. Burada yine cinsine göre zaman ayarı uygularız ve ayrıca cinsine göre deterjan tercihi yaparız. Kesinlikle bu deterjanlar sağlığa zarar veren kimyasallar içermemektedir. Ve ayrıca kesinlikle birden fazla yorganın yıkamasını aynı anda yapmamaktayız.

Sapanbağları Yorgan Yıkama Fiyatları

Tüm bu işlemler bittikten sonra yorganlar özel kurutma alanlarına alınarak iyice kurutulması sağlanır. Sapanbağları Yorgan Yıkama yorganlarını en kısa zamanda temizleyip sizlerin hizmetine hazır hale getiriyor. Yoğunluğa göre de teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizlerin mağdur olmaması için yorganlarınızı günlerce haftalarca teslim etmemezlik yapmıyoruz. Bizler işlerimizi son derece profesyonellik çerçeve içerisinde gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimizin uzun yıllardır olan tecrübesi ve eğitimi sayesinde yorganlarını ilk günkünden bile temiz hale geliyor. Bünyemizde yorgan yıkama dışında başka hizmetlerimiz mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şunlardır;  Koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Her alanda kendimizi son derece geliştirmiş olup rakiplerimize de açık ara fark atmaktayız. Bizler tüm işlemlerimizi gerçekleştirirken kaliteli hizmeti her zaman ön plana çıkarmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatlar ile cebinizi de düşünmekteyiz.

Sapanbağları Yorgan Yıkama olarak bizlere ulaşmanız 7/24 uygundur. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda sizlere anında dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Çünkü bizler alanında en iyisi olmayı hedefleyen müşterilerine gerekli özeni vermiş olan bir firmayız. Sizler de eğer kaliteli bir yorgan yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Sapanbağları Yorgan Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor