(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Pendik Koltuk Temizleme

Pendik koltuk temizleme ile görsellik, intizam, temizlik hepsi mümkün. Bunlardan birinden biri olmazsa olmazdır. Temizlik olmazsa görsellik olmaz, intizam olmazsa da görsellik olmazdır. Koltuklarımızı evimize alırken çok özen gösteririz. Ama bu özeni maalesef ki kullanırken gösteremeyiz. Çünkü koltuğa doyamadan yüzeylerine kirlenme korkusundan dolayı örtü örteriz. Eğer ki koltuklarınıza kirlenme korkusundan dolayı örtü örtüyorsanız, muhtemelen Pendik Koltuk Temizleme ile tanışmamışsınız demektir. Koltuklarımız, gündelik hayatta en çok kirlenmeye müsait olan alanlarımızdır. Konforu kadar şekli kadar bir o kadar önemlidir. Çünkü gerek işten geldiğimizde olsun, gerekse aile veya arkadaşlarla otururken bizim sohbetimize sohbet katabilme faydası vardır. Çünkü ne kadar konforluysa, o kadar rahat otururuz. Tam sohbetin koyu yerinde yanlışlıkla üzerine istemediğiniz bir yemek veya içecek döküldüğünde, hemen panik oluruz ne yapacağınızı şaşırıp eliniz ayağınıza dolaşır. Ama biz kesinlikle panik yapmayız ve sükunetimizi koruruz.

Pendik koltuk temizleme bizler en hassas deterjanlarla koltuğunuzu evinizden teslim alıp, koltuklarınızın yüzeyine zarar vermeden en hassas deterjan ürünleriyle eskisinden çok daha temiz olacak şekilde temizliyoruz. Koltuklarınız bazen de eskidiği için kumaş rengini kaybedebilir ya da çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından sıklıkla kullanıldığından kazalara maruz kalabilir. Ama yine de bizim için çıkmayacak leke söz konusu dahi değildir. Bir de eğer koltuklarımız açık renkliyse o zaman ne kadar dikkat etseniz de mutlaka kararma, lekelenme gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşırsınız.

Pendik Koltuk Yıkama

Pendik koltuk yıkama işleminde dikkat etmemiz gerekenlerin başında, koltuğun materyaline uygun temizlik yöntemi ve malzemesi kullanmaktır. Mesela deri kaplı koltuklar zaman aşımında kirlenme durumunda ortama aşırı ağır kötü koku yayabiliyor. Bunun için deri kaplı koltuğumuzun hem zarar görmemesi için hem de derinlemesine bir temizlik için mutlaka deri için özel üretilmiş temizlik malzemeleri kullanırız.

Pendik Koltuk Temizleme koltuk döşemelerinizi canlandıracak evinize yeni bir hayat getirecektir. Özel yıkama tekniklerimiz sayesinde koltuklarda yer alan alışıldık ev alerjenlerinin ortalama olarak %99.1’ini yok edecektir. Koltuk temizleme işleminde test edilen sık rastlanılan alerjenler için kedi ve köpek kepeği ile ev tozu akarı kullanılmıştır. Buna ilaveten, SKE işlemimizin dezenfektan ile birlikte kullanılması sonucunda ise ev içerisinde havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu yok ederek hava kalitesini iyileştirdiği bulunmuştur. Evinizin genel hava kalitesini artırırız. Temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz.

Yerinde Koltuk Temizleme – Pendik

Sizlerin de bizim deneyimlerimizden faydalanmanızı ve mahrum kalmamanızı istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken bize ulaşmanız çünkü biz evinize kadar hizmet sağlıyoruz. Çünkü biz Pendik Koltuk Temizleme ekibiyiz. Piyasada eşimiz benzerimiz bulunmamaktadır. En güvenilir en sağlam ekiple çalışmaktayız. Siz de bizim yeteneklerimizden faydalanmak istiyorsanız numaramızı bir yere kaydedin, olası bir aksilik durumunda en ufak bir telaşınız olmasın ve direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Pendik Halı Yıkama Yerinde Koltuk Temizleme size sizin koltuklarınıza gösterdiğiniz özenden çok daha fazlasını göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Değerlendirin
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor