(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Pendik Halı Yıkama

Asipava firmamız Pendik halı yıkama olarak sektöründe ende gelen firmalardan olmanın ve ücretleri – fiyatları olarak müşterilerinin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşamaktadır. ☎ 0531 762 7200

Pendik halı yıkama işlemi en çok temizlenme ihtiyacı olan ev eşyalarından biri olan halılar, evin tozunu ve kirini tutarken dışarıdan gelen kirleri de içinde barındırmaktadır. Ev hanımlarının yaptığı yıkama işlemlerinin çoğu yetersiz kalıyor ve temizliğin aksine mikropların yer değiştirmesine sebep olabiliyor.

Pendik Halı Yıkama hizmeti sunan firmamız ise halılarda bulunmakta olan tüm toz, kir ve mikropları arındırarak halıların ilk günküne benzer olmasını sağlamakta. Asipava Pendik Halı temizleme ekibi olarak uzun zamandır hizmet veren firmamız halılarınızı adresinizden aynı gün teslim alıp en kaliteli deterjanları kullanarak profesyonel makineler ile halılarınızı tertemiz yapabiliyoruz. Gönül rahatlığı ile kullanmak isteyeceğiniz halılarınızı adresinize geri teslim ediyor ve siz hiç yorulmadan en temiz halılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Pendik Halı Yıkama Firmaları

Pendik halı yıkama firmaları, uzun yıllardır hizmet veren firmamız güler yüzü ve müşterilere odaklı hizmeti ile diğer halı yıkama firmaları arasından öne çıkmayı her zaman başarabilmiştir. Halı yıkama Pendik, teslim ettiğiniz için cins ve türüne uygun bir şekilde temizliyoruz. Fabrika halıları, dokuma halılar, el işi halılar, ipek halılar, yün halılar, kaşmir halılar, shaggy halılar, Nepal halılar vb pek çok çeşide sahip olan halıları, doku ve rengini bozmadan profesyonel bir şekilde makinelerimizle yıkıyor ve kurumalarını sağlıyoruz. Tüm halı çeşitleri için farklı temizleme ve kurutma işlemi uygulayan şirketimiz, temizlenmesi en zor kirlerin bile üstesinden gelebilmektedir. Uzun yıllardır halılarınızda yer alan ve tüm uğraşlara rağmen geçmeyen lekeler, şekerli içeceklerin dökülmesi ile oluşan lekeler, meyve vb şeylerden oluşan lekeler, mürekkepli kalem lekeleri benzeri pek çok kiri temizleyebilen firmamız hiçbir lekeyi göz ardı etmeden ustalık ile yıkama işleminin tamamlanmasını sağlamaktayız. Halı yıkama alanında kendisini ilk günden beri kanıtlamakta olan firmamız halılarınızın özenli ve son derece titiz bir şekilde yıkamayı ilke olarak benimser.

Halı Yıkatmanın Avantajları Nelerdir?

Pendik Halı Yıkama tüm yıl hizmet vermekte olan firmamız antialerjik ürünler kullanarak hijyen sağlamaya devam etmektedir. Ev hijyeninizin sağlanması için ilk adımsa sürekli temas ettiğimiz halılarımızın temiz kalmasıdır. Özellikle küçük yaşta çocuğu olan aileler bilmektedir ki çocuklar halıların üstünde oynar, emekler ve halının üstüne yatar. Bu sıklıkla kullanılan halıların kirli olması çocukların bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açabilir ve daha çabuk hastalanmasına sebep olabilir. Asipava olarak hizmet veren firmamızsa antialerjik deterjanlar kullanmakta olup, temizliğin en derin ve en yoğun şekilde yapılmasını sağlamakta. Halı yıkamanın avantajlarıysa her geçen gün artmakta.  Günümüzdeyse halı yıkamak için alan pek bulunamıyor. Bulunsa bile belediye ve zabıta ekipleri evde halı yıkayanlara ceza yazabiliyor.

Pendik Halı Yıkama hizmetimizden yararlanarak en zahmetsiz ve çabuk şekilde halılarınızın detaylı temizliğini sağlayabilirsiniz. Evde halı yıkamak ise kişilere avantaj sağlamayıp tam tersi deterjan ve sabun masrafları, yüksek gelen su faturaları ve halı yıkandıktan sonra oluşabilen yorgunluk ve kimyasal maddelerle kontrolsüz etkileşimden dolayı olabilecek hastalık ve yaralanmalar ile uğraşmak durumunda kalabiliyor. Firmamız 2007 yılından beri hizmet vermekte olup daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Halınızın temizlenmesi bittiği takdirde hemen teslim edilir. Ekip arkadaşlarımız halıların malzemesinden anlayıp ona göre yıkama metodu uygulamaktadır. Halılarınızda yıpranma olmaması için kimyasal oranı düşük deterjanlar kullanmaktayız. 6 faktörlü aşamalardan geçiriyoruz.
Suyla deterjanın halıyla buluşup fırçalanmasıdır.
Santrifüj; halının yüzeyinden suyun sıkılmasıdır.
Havalandırma Askıları; nemi çekilebilen halıların asılmasıdır.
Hav alma; tamamen içinde nem kalmaması adına ısı üfleyen makinelerdır.
Paketleme; halıyı düzgünce sarıp poşetlemektir. Kirlenme yoğunluğuna bağlı olarak yıkama süresi değişen halılarınızın yıkama suyu tertemiz olana kadar yıkama işlemine devam da edilmektedir.

Pendik Halı Yıkama Fiyatları

Pendik halı yıkama firmaları olarak gelişen teknolojiyi takip ediyoruz ve bu doğrultuda kendimizi devamlı yenileyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Halı yıkama metotlarımız ile sizlere beş yıldızlı hizmet gücü verebilmekteyiz. Ev veya iş yeri halısı fark etmeksizin, halılarınızda kirlilik derecesi gözetmeksizin itina ile halılarınızın tertemiz bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmeti en hızlı şekilde almanızı sağlayacak hizmetlerimizde bütçenizi zorlamayacak ve halılarınızı güvenle kullanacaksınız.

Pendikte Halı Yıkama Ücretleri & Öneriler

Pendik halı yıkama konusu günümüzde pek çok boyut atlayarak bugünlere gelmiştir. Öncelerden halı yıkama firmaları bu kadar popüler olmazken evde halı yıkama durumlarına başvurulurdu. Bu durum da gereğinden fazla su israfı, zaman ve emek istiyordu. Öncelerden evde halı yıkamaya başvuranlar artık bu durumun gereğinden fazla gereksiz olduğunun farkına vardırlar ve halı yıkama firmalarına başvurmaya karar verdiler.

Pendikte halı yıkama halılarınızı yıkatmak için bir numaralı ve en güvenilir firmadır. Halılarınızı evinizden teslim alıp yıkama işlemi bittikten sonra tekrar teslim ediyoruz. Bizler son derece itina ve özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günümüzde pek çok farklı halı modeli ve dokusu olduğundan hepsinde farklı yıkama metotları uyguluyoruz ve her halıya uygun deterjan uygulaması yapıyoruz. Fabrikamıza ulaşan halılarınızda sırasıyla temizlik metotları uygulamaktayız. Bu metotlar başlıca şunlardır; ilk etap toz kaldırma işlemi.

Pendik Koltuk Temizleme

Pendik Step Halı Yıkama

Pendik step halı yıkama, bu esnada özel makinelerimiz aracılığı ile halılarınızdaki tozları kaldırıp temizlik için uygun hale getirmiş oluyoruz. Sonrasında ön yıkama işleminden geçmektedir. Ön yıkamada halının yüzeyine hiçbir deterjan uygulaması yapmadan su ile üzerindeki tozun akıtılmasını sağlıyoruz. Keza bu işlem yapılmadan direkt suyla sabunu buluşturup uygularsak kirlerin iyice halıya yapışmasına neden oluruz. Sonra bu işlemler de bittikten sonra köpürtme fırçalama işlemine başlanıyor. Bu işlem için tam otomatik makineler aracılığı ile yapılır ve halı fırçaları kesinlikle hassas yapıdadırlar.

Pendik Halı Yıkama makineleri bu işlemi çok güçlü şekilde yaptığı için fırçaların sert olması durumunda halıda ipliklerin çekilmesine neden olabilir.

Pendik Halı Yıkama
4.8 (95.24%) 21 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor