(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Pendik Halı Yıkama

Asipava firmamız Pendik halı yıkama olarak sektöründe ende gelen firmalardan olmanın ve ücretleri – fiyatları olarak müşterilerinin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşamaktadır. ☎ 0531 762 7200

Pendik halı yıkama 2007 yılından beri hizmet vermekte olup daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Step Halı Yıkama Günlük hayatımızda en çok kullandığımız ve en çok kirlenmeye müsait olan eşyalarımız halılarımızdır. Düzenli olarak Pendik sıcak suyla halı yıkama temizlenmediği ve yeteri kadar temiz olmadığı durumlarda; içlerindeki yoğun ipliklerin, bakterileri içlerine hapsetme durumu ortaya çıkabiliyor. Bunun belirtisini de toz kaldırma ve evde temizlik yaptığımız takdirde değişmeyen kötü kokulardan az çok anlayabiliriz. Bu tip durumlarda halılarımızı elimizle silmek, yıkamak yine de tam verimli sonuç veremeyecektir. Çünkü halıların üzerinden tozu ve kiri daha çok içine hapsetmeye sebebiyet verecektir. Bahsettiğimiz gibi bu da içlerindeki yoğun iplikler yüzündendir.

Pendik Halı Yıkama Firmaları

Pendik Halı Yıkama ile günümüz teknolojisinde artık halılarımızın tertemiz olması mümkün. Kullandığımız doğal sağlıklı deterjanlar evlerinizde hem ferah koku sağlayacak ve hem de gerçek temizliğe gözlerinizde şahit olmuş olacaksınız. Tek tek ve arkalı önlü olacak şekilde ayrı ayrı yıkanır. Halılarınız istediğiniz zaman alınır, Bunlar; toz alım, sıcak suyla halı yıkama, santrifüj, havalandırma askıları, hav alma ve paketlemedir. Toz alım; ıslanınca toz ile suyun çamur haline gelmemesi içindir.
Pendik halı yıkama temizlenmesi bittiği takdirde hemen teslim edilir. Ekip arkadaşlarımız halıların malzemesinden anlayıp ona göre yıkama metodu uygulamaktadır. Halılarınızda yıpranma olmaması için kimyasal oranı düşük deterjanlar kullanmaktayız. 6 faktörlü aşamalardan geçiriyoruz.
Pendik Halı Yıkama; suyla deterjanın halıyla buluşup fırçalanmasıdır.
Santrifüj; halının yüzeyinden suyun sıkılmasıdır.
Havalandırma Askıları; nemi çekilebilen halıların asılmadır.
Hav alma; tamamen içinde nem kalmaması adına ısı üfleyen makinalardır.
Paketleme; halıyı düzgünce sarıp poşetlemektir. Kirlenme yoğunluğuna bağlı olarak yıkama süresi değişen halılarınızın yıkama suyu tertemiz olana kadar yıkama işlemine devam da edilmektedir.

Pendik Halı Yıkama Fiyatları

Pendik halı yıkama firmaları olarak gelişen teknolojiyi takip ediyoruz ve bu doğrultuda kendimizi devamlı yenileyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Halı yıkama metotlarımız ile sizlere beş yıldızlı hizmet gücü verebilmekteyiz. Ev veya iş yeri halısı fark etmeksizin, halılarınızda kirlilik derecesi gözetmeksizin itina ile halılarınızın tertemiz bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmeti en hızlı şekilde almanızı sağlayacak hizmetlerimizde bütçenizi zorlamayacak ve halılarınızı güvenle kullanacaksınız. Bu hizmet gücümüzden yararlanmak için yapmanız gereken sadece Pendik halı yıkama ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca evlere ücretsiz servisimiz de mevcuttur.

Pendikte Halı Yıkama Ücretleri & Öneriler

Pendik halı yıkama konusu günümüzde pek çok boyut atlayarak bugünlere gelmiştir. Öncelerden halı yıkama firmaları bu kadar popüler olmazken evde halı yıkama durumlarına başvurulurdu. Bu durum da gereğinden fazla su israfı, zaman ve emek istiyordu. Öncelerden evde halı yıkamaya başvuranlar artık bu durumun gereğinden fazla gereksiz olduğunun farkına vardırlar ve halı yıkama firmalarına başvurmaya karar verdiler.

Pendikte halı yıkama halılarınızı yıkatmak için bir numaralı ve en güvenilir firmadır. Halılarınızı evinizden teslim alıp yıkama işlemi bittikten sonra tekrar teslim ediyoruz. Bizler son derece itina ve özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günümüzde pek çok farklı halı modeli ve dokusu olduğundan hepsinde farklı yıkama metotları uyguluyoruz ve her halıya uygun deterjan uygulaması yapıyoruz. Fabrikamıza ulaşan halılarınızda sırasıyla temizlik metotları uygulamaktayız. Bu metotlar başlıca şunlardır; ilk etap toz kaldırma işlemi.

Pendik Koltuk Temizleme

Pendik Step Halı Yıkama

Pendik step halı yıkama, bu esnada özel makinelerimiz aracılığı ile halılarınızdaki tozları kaldırıp temizlik için uygun hale getirmiş oluyoruz. Sonrasında ön yıkama işleminden geçmektedir. Ön yıkamada halının yüzeyine hiçbir deterjan uygulaması yapmadan su ile üzerindeki tozun akıtılmasını sağlıyoruz. Keza bu işlem yapılmadan direkt suyla sabunu buluşturup uygularsak kirlerin iyice halıya yapışmasına neden oluruz. Sonra bu işlemler de bittikten sonra köpürtme fırçalama işlemine başlanıyor. Bu işlem için tam otomatik makineler aracılığı ile yapılır ve halı fırçaları kesinlikle hassas yapıdadırlar.

Pendik Halı Yıkama makineleri bu işlemi çok güçlü şekilde yaptığı için fırçaların sert olması durumunda halıda ipliklerin çekilmesine neden olabilir.

Pendik Halı Yıkama
4.8 (95.79%) 19 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor