(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Hereke Halısı Yıkama

Maltepe hereke halısı yıkama firmaları olarak Asipava adıyla uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Maltepe hereke halısı yıkama, ev temizliğinin temelini teşkil eden ve ev hanımlarının en çok zorlandığı konu olan Hereke halısı yıkama işlemleri, uzmanlık alanımıza girmektedir. Profesyonel elemanlarla gerçekleştirilen temizlik işlemlerinde ücretsiz servis aracı kullanılmaktadır. Halılar yerinden alındıktan sonra, araçla fabrikaya götürülmektedir. Burada özel makineler ve özel temizlik maddeleri ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Yapılan temizlik sonrasında halılar makine ile kurutulmaktadır.

Pratik özelliğe sahip temizlik hizmetimizle, halılarınız kısa zamanda temizlenmektedir. Maltepe hereke halısı yıkama işleminde tercih edilen etkili yöntemlerimiz, halının yapısına göre farklılık göstermektedir. Kilim, polyester halı, yün halı, yolluk ve benzeri birçok kategorideki halı çeşitleri, profesyonel personelimiz tarafından kısa zamanda yıkanıp kurutulmaktadır.

Halının yapısına göre farklılık gösteren ve bu kategoride aradığınız etkili özelliklere sahip halılarımız, profesyonel kullanım özelliğine sahip tasarımlardır. Görsel mükemmelliği ile göz kamaştıran özelliklere sahip değerli halılarınızı kısa zamanda yıkayıp teslim ediyoruz. Maltepe hereke halısı yıkama kategorisinde, pratik, etkili ve etkili seçenekler tercih edilmektedir. Hizmet kalitesini güncelleyen elemanlarımızla, halılarınız için en iyi yöntemler tercih edilmektedir. Halılar kısa zamanda temizlenip teslim edilmektedir.

Tuzla Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Maltepe Hereke Halısı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor