(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurtköy Yorgan Yıkama

Kurtköy yorgan yıkama olarak en uygun fiyatları ile hizmet veren firmaları arasında bulunmaktayız. ☎ 0531 762 7200

Kurtköy yorgan yıkama şüphesiz ki kış aylarının en vazgeçilmezidir. Soğuk zamanlarda ısınmak için çoğu zaman onlara başvurduğumuzdan dolayı en çok da yorganlarımızın kirlenmesi söz konusu olabiliyor. Üzerine geçirdiğimiz nevresimler renk renk oldukları için kirlenmesini de bir müddet önlüyor. Fakat belli bir yerden sonra lekeler yorganların içlerine işlemeye başlıyor. İçine leke işledikten sonra yorganlarımızı evimizde yıkamamız söz konusu değildir.

Bunun için yapmanız gereken iyi bir yorgan yıkama firması ile yani biz Kurtköy Yorgan Yıkama ile iletişime geçmeniz olacaktır. Çünkü bizler sizlere beş yıldızlık hizmet gücünde temizlik hizmeti sağlamaktayız. Evlerinizden yorganlarınızı alıp fabrikamızda tüm işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu adımlar sırasıyla şöyledir; ilk önce lekeli bölgelerin temizliği gerçekleştirilir. Sonrasında ise yorganların üzerindeki tozu özel makinelerimiz sayesinde attırılır. Yorganların tozunun iyice attırıldığına da emin olduktan sonra sanayi tipli çamaşır makinemize atıp yıkanma işlemi gerçekleştirilir. Bu esnada kesinlikle yorganın cinsine uygun program seçimi yapılır ve cinsine göre de deterjan ile yıkatılır. Deterjanların kesinlikle kimyasal içerikli olmamasına dikkat etmekteyiz.

Kurtköy Yorgan Yıkama Firmaları

Kurtköy yorgan yıkama, çünkü yorganların direkt vücudumuzla teması söz konusu olduğundan ötürü bu detay bizim için çok önemlidir. Yorganlar 2 saate yakın zamanda yıkanma işlemi gerçekleşmektedir. Yıkanma esnasında devir ayarını yüksek tutup iyice kurutulmasını sağlarız. Ne kadar döndürerek birçoğunu kurutmuş olsak da yorganın içinde bir parça nem kalması söz konusu olabiliyor. Bu durumun tamamen ortadan kalkması için de özel kurutma odasına alıp burada neminin %0 olmasını sağlarız.

Yıkanan yorganlar özenle kurutulduktan sonra ise ütüye alınır ve kırışmış olan yerleri düzeltilir. Ütü aşamasından da geçtikten sonra kalite kontrol yapılarak paketleme aşamasına girer. Paketlenen yorganlar da artık sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş olur. Sizlerle iletişime geçip müsait olduğunuz zaman diliminde teslimat işlemi gerçekleşmektedir. Kurtköy Yorgan Yıkama yorgalarınız için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bizler son teknoloji makineleri kullandığımız için ve yenilikleri de her zaman takip ettiğimizden dolayı rakiplerimize fark atmaktayız. Sizlerle olan diyaloglarımızda da her zaman dikkatli olup güler yüzümüzü hiçbir zaman soldurmayız.

Kurtköy Yorgan Yıkama Fiyatları & Öneriler

Yorgan yıkama denince akıllara bizim adımız gelmeli. Bu doğrultuda her zaman temizlik işlemlerini sürdürmekteyiz. Yorganların temiz olması sağlık açısından da oldukça önemlidir.

Bahsettiğimiz gibi vücudumuzla direkt temasından dolayı yorganlarınızı senede en az 1 defa yıkatmanız gerekmektedir. Yorgan yıkatmanın mevsimi yoktur. Dilediğiniz zaman yıkatabilirsiniz. Günümüzde pek çok farklı yorgan çeşitleri mevcuttur. Eskiden çoğunlukla yün olanları tercih edilsede günümüzde yerini bambu, silikon, elyaf vs. türevlerine bırakmıştır.

Yün yorganların temizliği diğerlerine nazaran daha zordur. İçlerinde yoğun yünlerin yıkanması ve kuruması ev şartlarında oldukça zaman alır. Bunun için evde yıkanmasını kesinlikle önermemekteyiz.

Bünyemizde ayrıca yorgan yıkama dışında da çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizlemedir.

Tüm hizmetlerde yorgan yıkama gibi iddiamızı sürdürmekteyiz. Sizler de tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz Kurtköy Yorgan Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Değerlendirin
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor