(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurna Yorgan Yıkama

Pendik bölgelerinden olan kurna köyü bölgesinde yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz servisimiz vardır. ☎ 0531 762 7200

Kurna yorgan yıkama ile Yorganlar kış aylarında şüphesiz en çok tercih edilen eşyalardır. Maalesef ki zamanla kirlenebilir hale gelmeleri de müsaittir. Alırken gösterdiğimiz özeni kullanırken gösteremeyiz. Yorganlar siz fark edemeseniz bile zaman aşımında çok sık kirlenmektedirler. Bu nedenden dolayı da içlerinde çoğunlukla bakteri üremektedir. Bu noktada yapmanız gereken tek şey yorganlarınızı düzenli olarak yıkatmanız olacaktır. Kurna Köyü Yorgan Yıkama yorganlarınızı ilk günküne haline getirmektedir. Kullandığı özel deterjanlar sayesinde yorganlarınıza kesinlikle zarar vermeden tüm temizlik işlemlerini sürdürmektedir. Yorganlar düzenli olarak yıkanmadığı takdirde içlerinde türlü türlü bakterilerin oluşması söz konusu olabilir. Bu tür durumların oluşmaması için yorganlarımızı temiz şekilde kullanıp ve aynı şekilde muhafaza etmemiz son derece önemli bir konudur.

Kurna Köyü Yorgan Yıkama Fiyatları

Günümüzde pek çok yorgan çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcılar kendi zevkleri doğrultusunda yorgan seçimleri yapmaktadır. Çoğu zaman alırken nasıl temizleneceği düşünülmez. Eskisi kadar olmasa da günümüzde yün yorganlar da olukça sık tercih edilmektir. Yün yorganlar ise tüm yorganlar içerisinde temizliğinin en zor yapıldığı yorgan çeşididir. Müşteriler bazen yün yorganlarını yıkatmak için yıkama firmalarına güvenmemektedir ve temizlik işlemini kendi ev şartlarında gerçekleştirmektedir. Biz gibi uzman firmaların kesinlikle tasvip etmediği bir durumdur.

Kurna Yorgan Yıkama ile iletişime geçtiğiniz durumda tüm yorgan çeşitlerinin temizliğini üstleniyor ve elimizden gelenin en fazlasını yapmak için çaba gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bugüne kadar olan bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüp kendimizi de bu yönde geliştirmiş bulunmaktayız. Her yorgana göre farklı temizlik metotları uygulamaktayız. Yorganlarınızın temizliği son teknoloji makineler ile yapılıp güncel olan programlar seçilmektedir. Evde yorganlarınızın yıkanmamasını önermekteyiz. Çünkü ev tipi çamaşır makinelerinin yorgan programları genelde mevcut olmamaktadır. Yorgan yıkarken en büyük metot kazanın tek bir yana dönmesidir. Sağlı sollu yıkamada istenilen sonuç her zaman alınamaz.

Pendik – Kurna Köyü Yorgan Yıkama

Çünkü ev tipi çamaşır makinesinin kazanı sağlı sollu döndüğü için yünler veya elyaflar bir araya toplanabilir ve yorganlarınız bir daha kullanılamayacak boyuta geçebilir. Yorganların yıkanması kadar özenle kurutulması da önemli bir detaydır. Çünkü yeteri kadar iyi kurutulmadığı takdirde içeriden rutubet yapmasına ve kötü kokuların oluşmasına sebep olabilir. Bizler yorganlarınızı kurutmak için özel yalıtımlı ve klimalı kurutma odaları kullanmaktayız. Bu sayede yorganların içlerinde en ufak nem parçası dahi kalmamasına özen gösteriyoruz. Yorganlarınızın temizliği bittiği takdirde 2 gün içerisinde sizlere teslimat işlemini yapıyoruz. Tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir. İstediğiniz yerden teslim alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Bünyemizde yorgan yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar başlıca şunlardır; koltuk temizleme, kurna halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Tüm hizmetlerimizi son derece özen ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Sizler de tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle yani Kurna Yorgan Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler sizlerin 7/24 hizmetinizdeyiz. Uzman firmamız ve profesyonelce çalışan ekibimiz sayesinde her yere ulaşımımız mümkündür.

Tuzla Halı Yıkama

Kurna Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor