(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kavakpınar Stor Perde Yıkama

Asipava Kavakpınar stor perde yıkama & temizleme hizmetleri ile 2018 yılı en uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. ☎ 0531 762 7200

Evlerde veya ofislerde çoğunlukla Kavakpınar stor perde yıkama tercih edilen stor perdelerdir. Tül perdeler günümüzde artık pek çok sık tercih edilmemektedir. Stor perdeler piyasaya çıktığı ilk günden itibaren büyük oranda talep görmüştür. Tül perdelerle de aralarında çok fiyat farklı olmamasından ötürü her türlü evde veya ofislerde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda kullanıcıları düşündüren tek bir konu vardır ki stor perdelerin temizliğinin nasıl yapılacak olması. Artık günümüzde de bunların çözümleri pek farklı çözümlerle mevcut.

Kavakpınar Stor Perde Yıkama ile iletişime geçtiğiniz durumlarda evlerinize kadar gelip söküm işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında özel araçlarımız aracılığı ile fabrikamıza ulaştırıp burada tüm temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik işlemleri bittikten sonra ise evlerinize tekrar ulaşıp monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler kesinlikle uzman firmalar tarafında yapılmaktadır. Amatörce yapılması durumunda perdenize zarar gelebilir ve bu da geri dönüşü olmayan hatalara yol açabilir. Stor perdenin sert yapısını %100 polyester ve apre dediğimiz kumaştan alır.

Kavakpınar Stor Perde Temizleme Firmaları

Polyester sıkıştırılarak apreye dönüşür ve sert plastik gibi gözükse de aslında hammaddesi kumaştan yapılmıştır. İçindeki iplikler de onun kalitesini belirlemektedir. İplikler ne kadar yoğun ise perdeniz o kadar kaliteli demektir. Kaliteli bir perdenin ise kirlenme derecesi daha uzun sürebilir. Mantıken baktığımız zaman stor perdelerin ipliklerin az olması da kalitesi düşük anlamına gelmektedir. Bu da kiri daha çabuk içine çekeceğinden ötürü kirlenme derecesi de o kadar hızlı olacaktır. Stor perdeler en az 6 ay en fazla ise 12 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Düzenli olarak temizliği yapılmadığı durumlarda evin içinde kötü kokuların oluşmasına neden olabilir.

Günümüzde stor perdeler de kendi içlerinde bölümlere ayrılmış ve değişik modelleri üretilmiştir. Bunlar; mekanizmalı-mekanizmasız, projeksiyon perde, tül stor perde, çift mekanizma stor perde, katlamalı kumaş perde, motorlu-motorsuz olarak da kendi içlerinde bölünebilir. Bizler Kavakpınar Stor Perde Temizleme olarak tüm stor perde çeşitlerinin temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Temizlik sırasında en doğal deterjanları tercih edip, uygun temizleme teknikleri uygulamaktayız. Her kumaşın cinsi ve türevi farklı olduğundan ötürü hepsinde farklı metotlar geliştiririz.

Kavakpınar Stor Perde Yıkama Fiyatları & Tavsiye

Uzman firmamızdaki profesyonel çalışanlar sayesinde bu işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Stor perdeler temizlenirken kesinlikle sıcak su ile işlem gerçekleştirmemekteyiz. Çünkü sıcak su hem perdenizin boyunun çekmesine hem de renginin solmasına neden olabilir. Ilık su ile işlemi uygulamaktayız. Bünyemizde stor perde temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve Tuzlada halı yıkama‘dır. Stor perde temizlemede ne kadar adımızı söz ettiriyorsak bu hizmetlerde de bir o kadar söz ettirmekteyiz. Çünkü kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti temel ilkelerimiz arasındadır. Rakiplerimize açık ara fark atarak ön plana çıkmaktayız. Sizlerden almış olduğumuz geri dönüşler de bizi müteşekkir etti.

Sizler de tüm bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız Kavakpınar Stor Perde Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Halı Yıkama

 

Kavakpınar Stor Perde Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor