(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kartal Yorgan Yıkama

Kartal yorgan yıkama temizlemeler firmaları olarak mevsim ne olursa olsun en uygun fiyatları uyarlamak için kendisine çalışma prensibi belirlemiştir. Detaylı bilgi için bizi arayınız. Tel: 0 531 762 72 00

Kartal Yorgan Yıkama, yorganlar kış aylarının vazgeçilmez bir tekstil ürünüdür. Dönem dönem kullanılıp sonrasında rafa kaldırılmaktadır. Günümüzde birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; kaz tüyü yorgan, bambu yorgan, deve tüyü yorgan, silikon yorgan, elyaf yorgan diye liste uzayıp gider. Yorgan yıkama teknikleri de günümüzde farklılık göstermektedir. Biz Kartal Yorgan Yıkama olarak son teknoloji makineleri temin edip onlarda yıkaman temizleme ve kurutma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu makineler de sanayi tipi çamaşır makinelerdir.

Yorgan yıkama için birçok fonksiyonu vardır. Her türe göre farklı işlemler uygulamaktayız. Evinizde çamaşır makinesinde veya eski ilkel yöntem olan ayakla çiğneme işlemini kesinlikle önermemekteyiz. Çünkü makineye atarsanız kazanını aşağıya çökertebilir, ayakla çiğnerseniz de yeteri kadar iyi olmaması bir yana, fazlasıyla beden yükü kullanırsınız. Ayrıca evde sıkıp kurutmanız da cabası. Bunlar da olumlu sonuçlardan ziyade olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Kartal yorgan yıkama olarak tüm donanımlarımızla sizlere dörtlük hizmet sunuyoruz. Yorganları hacimleri büyük sanayi tipli makinemize attıktan sonra ön yıkama işlemine tabi tutup tozunu kirini akıtmasını sağlıyoruz. Sonrasında 75 dakikalık yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Sonrasında sıkma ve kurutma yapılarak yıkama işlemini tamamlamış oluyoruz. Bu yıkama sırasında yorganınızın yapısını bozmamak için tek yöne çevrilme uygulanıyor. Ev tipi çamaşır makinelerinde bu ayar de mevcut değildir mesela. Sağlı sollu döndürerek yıkamaktadır ve yorganlar için bu durum kesinlikle yanlıştır. İçindeki elyaf veya yünün toplanmasına neden olur. Daha sonrasında kurutma odasına girerek yorganınızın içindeki nem oranını %0 ‘a inmesi sağlanır. Nemi da ortadan kaldırıldıktan sonra ütüye girip kırışık yerlerine ütü basılır. Bu aşamada hafif ısı kullanılır.

Kartal Yorgan Yıkama Firmaları

Sonrasında kalite kontrol edilip paketlenir ve size servis için hazır hale getirilir. Yorganların senede 1 defa da olsa yıkanması çok önemlidir. Çünkü bazı durumlarda kir nevresimin içinden geçip yorganın içine nüfuz etmesini sağlayabilir. Ter kokusu ve havasızlık bu tür durumlara etken olarak gösterilebilir. Kartal Yorgan Yıkama yorganlarınızı gardıroplarınızın en ücra köşesine veya baza altlarına kapalı olarak uzun süre bekletmenizi önermemektedir. Bahar zamanlarına sık sık muhafaza etmiş olduğunuz kapalı ortamlardan çıkarıp havalandırmanızı önermekteyiz. Sağlığınız şakaya gelmez.

Kartal Yorgan Yıkama Fiyatları & Ücretleri Ne Kadar?

Kartal Yorgan temizliğini görmezden gelip sağlığınıza haksızlık etmeyin. Uzman kadromuz sizler için çalışmalarını sürdürmektedir. En mükemmel temizlikler sadece bizim elimizden çıkar. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet her şeyden önemlidir. Yorgan yıkama dışında da başka bünyemizde başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Tüm hizmetlerimiz bizim için vazgeçilmezdir. Hepsinde profesyonel hizmet sağlamaktayız. Amacımız her geçen gün daha fazla kitleye hitap etmek. Sizlerin de bizim bu hizmetlerimizden faydalanmasını isteriz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Kartal Yorgan Yıkama ile iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda sizlerin evlerine kadar gelip yorganlarınızı ücretsiz servisimizle teslim alıp teslim ediyoruz. Bize güvenebilirsiniz.

Kartal Halı Yıkama

Kartal Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor