(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kartal Hereke Halısı Yıkama

Kartal Hereke halısı yıkama işlemlerinde, özel yöntemleri tercih eden ekiplerimiz, halıya her hangi bir zarar vermeden özenle yıkamaktadır.

Temizliğin çok değerli olduğu toplumumuzda, insanımız Kartal hereke halısı yıkama kategorisinde profesyonel firmaları tercih ediyor. Şirketimiz temizlik konusunda etkili çözüm seçeneklerini bir araya getirerek bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Çay, kahve, kiraz ve benzeri birçok lekeyi anında çıkaran elemanlarımız, temizliğin mükemmel olması için kaliteli kimyasalları tercih etmektedir.

Çok pahalı leke çıkarıcılarla uğraşmadan, halılardaki lekeler sorunsuz bir şekilde çıkarılabilmektedir. Kartal hereke halısı yıkama işlemlerinde, lekelerin tamamen çıkarılması için gerekli bütün temizlik maddeleri özel olarak temin edilmektedir. Yolluk, kilim, yün halı, polyester halı ve paspas gibi birçok seçeneği kolaylıkla yıkamaktayız.

Halılarınız için özel ve etkili yöntemleri tercih eden elemanlarımız, işinde yılların tecrübesine sahip kişilerle çalışmaktadır. Ücretsiz servis aracı ile evinizden alınan halılar, fabrikada kısa zamanda yıkanmaktadır. Kurutma makinelerinde kurutulan halılar, yine servis aracı ile eve geri getirilmektedir. Kartal Hereke halısı yıkama işlemlerinde, özel yöntemleri tercih eden ekiplerimiz, halıya her hangi bir zarar vermeden özenle yıkamaktadır. Antika değerindeki özel halıların yıkanması, yine özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Halınızın mükemmel bir şekilde temizlenmesi için, Kartal halı yıkama işin ehli elemanlar tercih edilmektedir.

Kartal Hereke Halısı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor