(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Güzelyalı Yorgan Yıkama

Güzelyalı yorgan yıkama firmaları Asipava olarak en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. ☎ 0531 762 7200

Kış aylarında şüphesiz ki Güzelyalı yorgan yıkama en çok kullandığımız ürünler yorganlardır. Bizim hayatımızda büyük ölçüde önem teşkil ederler. Modelleriyle türlü türlü farklılık gösterirler. Hayatımızı sağlıklı şekilde idame ettirebilmemiz için de yorganlarımızın temiz olması oldukça önemlidir. Herkes bu duruma aynı açılardan bakmasa da bizi tek bir sonuca bağlar. Sağlığımız için.

Yorgan yıkama konusu pek hafife alınmayacak konudur. Alt tarafı atacaksın makineye yıkatacaksın diye bir algı kesinlikle oluşmamalıdır. Çünkü yorgan yıkamanın belli başlı adımları vardır. Güzelyalı Yorgan Yıkama sizler için yorganlarınıza son derece önemi gösterip temizlik adımlarını birer birer uygulamaktadır. Her gün uyumuş olduğunuz yataklarda soğuk kış günlerinde bedeninizin sağlığı için tüm gerekli işlemleri uygulamaktayız. Her yorganın çeşidine göre farklı temizlik adımları uygulamaktayız. Özellikle yün ve elyaf yorganlar birbirlerinden tamamen farklı olduklarından ötürü yıkanma işlemleri de bir o kadar farklılık göstermektedir. Sizler yıkanmasını istediğiniz her türlü yorganı bizlere teslim edebilirsiniz.

Güzelyalı Yorgan Yıkama Fiyatları

Yün yorganlar fazla uzun kullanımda sarı sarı lekeler yapar. Bu lekeler de temizlik habercisidir. Tabi ki de siz sarı sarı lekelerin oluşmasını engellemek için düzenli olarak yorgan temizliği yaptırın. Bizler senede bir defa yorganlarınızı güvendiğiniz bir firmaya yıkatmanızı öneririz. Yorgan yıkamanın mevsimi yoktur. Tamamen özel kurutma odalarında kurutulduğu için karlı havada bile yıkamak için teslim alabiliriz. Yorganlarınız bizlere ulaştığı esnada ilk önce lekeli yeri varsa o lekeye müdahalede bulunuruz.

Sonrasında yorganların tozunu özel makineler sayesinde attırırız. Daha sonra sanayi tipi makinelerimize yorganlarınızı koyup uygun deterjan ve uygun program seçilerek yorganlarınızı yıkatmaya başlarız. Güzelyalı Yorgan Yıkama sizlere hak ettiğiniz ve ihtiyacınız olan tüm hizmet olanaklarını sunmaktadır. Kesinlikle çoklu yıkama işlemi yapmayız ve her yorganı ayrı ayı yıkarız. Günümüzde çoğu firmalar böyle kriterlere önem vermeyip, her şeyin içinde her şey yıkanabilir mantığındadır. Sizlerden de rica ederiz ki yorganlarınızı yıkatacağınız zaman yıkatma tekniklerini sormanız olacaktır.

Güzelyalı Yorgan Yıkama Firmaları

Bu tür yıkamacılar temizlikten ziyade daha çok kirletmektedir. Sağlığa ciddi oranda zarar vermektedirler. Yorgan yıkama işlemi son derece önem ister, titizlik ister. Bizler işimizi severek yaptığımız için son derece önem ve titizlik gösteririz. Yorganlarınız için özel olarak tahsis ettiğimiz %100 doğal deterjanlar kullanmaktayız. Kesinlikle kimyasal içermezler. Vücutlarınıza birebir olarak temas ettiği için bu konu da son derece önemlidir. Firmamız yorgan temizleme dışında başka hizmetler de vermektedir. Bu hizmetler başlıca şunlardır; Pendik halı yıkama, koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Her alanda bir numara olup bu güne kadar kendimizi geliştirmeyi başardık. Uzman kadromuz sayesinde sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz;

Güzelyalı Yorgan Yıkama ile 7/24 istediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz. Ve dilerseniz de müşteri sipariş kaydı oluşturup belirli aralıklarla arayıp temizlik işlemlerinin gününü geldiğini söyleyerek takipte bulunuruz.

Tuzla Halı Yıkama

Güzelyalı Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor