(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Esenyalı Yorgan Yıkama ✨

Esenyalı yorgan yıkama olarak en ucuz fiyatları ile seçkin firmalardan olup kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. ☎0531 762 7200

Kış aylarının en nadide ürünü yorganlardır. Akşamları onsuz uyumamız mümkün değildir. Çünkü bizleri soğuk kış günlerinde üşüyüp hasta olmamızı engellemektedir. Hayatınızın bu kadar önemli yerini kaplarken sizler ne kadar yorganlara özen gösteriyorsunuz? Ya eda gerekli özeni gösterebiliyorsunuz? Bu tür sorular kafanızı bugüne kadar kurcalamadıysa sizde yorganlarınızın kirlenmediğini düşünmüş olabilirsiniz. Halbuki bu düşünce son derece yanlıştır. Yorganlar senede en az 1 defa temizlenmesi gerekmektedir. Esenyalı Yorgan Yıkama yorganlarınızın temizliğini üstlenmektedir.

Kirlenmediğini düşünmeniz sizin için koskoca bir yanılgıdır. Çünkü zaman aşımında yorganlar içlerinde bakteri üretmektedirler. Bir de yazın kenar, kuytu, tenha, güneş görmeyen yere kaldırıp hava aldırmadıysanız bu bakteriler iki katına çıkabilir. Siz siz olun yorgan temizliğini sağlığınıza zarar vermemesi açısından düzenli olarak yaptırın. Bu öneriler tamamen sizin için. Günümüzde değişik yorgan çeşitleri vardır. Bizler tümünün temizliğini yapmaktayız. Özellikle yün yorganlar uzun süre kullanımların sonucunda sarı sarı lekeler oluşturabilir yüzeyinde. Bu lekeler özellikle temizlenmesi gerektiğinin habercisidir. İçten gelen bir sıkıntı var demektir. Yün yorgan temizliği meşakkatli olabilir. Ama bizim gibi uzman bir firma için kesinlikle değildir.

Esenyalı Yorgan Yıkama Firmaları & Fiyatları

Yorganlarınız için özel sanayi tipi makineler tesis edip onlarda yıkama işlemini gerçekleştiririz. Sanayi tipi çamaşır makinesi ne derseniz iç hacmi ev tipi çamaşır makinelerine 5 kat katlayan, birçok program özelliği bulunan özel çamaşır yıkama makineleridir. Bu sayede her türlü yorganı, incesinden kalınına aklınıza gelebilecek her şeyi yıkamamız mevcuttur. Bir diğer özelliği ise kazanın tek bir yöne dönmesi. Aksi halde sağlı sollu döndüğü durumlarda yorganı içindeki yünü veya elyafı birbirine yapıştırmasına neden olabilir.

Esenyalı Yorgan Yıkama son teknoloji makineleriyle sizlerin hizmetine hazırdır. Sizde yorganlarınız için iyi bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Uzman kadromuz sayesinde bugün olduğumuz noktaya varmış olduk. Sizlerden aldığımız geri dönüşler de cabası oldu. Her geçen gün kendimizi geliştirdik. Her geçen gün büyümek için emek ettik. Firmamız son çıkan yenilikleri de sıkça takip etmektedir. Bizler yorgan temizliğine çok önem vermekteyiz. Çünkü yorgan vücudumuza birebir teması olan bir eşyadır.

Bu durumda sağlığı ciddi oranda etkilediği için son derece iyi temiz yıkanması gerekmektir. Kesinlikle kimyasal içermeyen %100 doğal deterjanlar kullanmaktayız yıkanmasında. Çünkü ilk başta size olmak üzere sonrasında yorganınızın hassas yapısına zarar verme durumu vardır. Bu tür olasılıklara izin vermemekteyiz. Yorgan yıkama dışında bünyemizde bulunan başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bunlar; Esenyalı halı yıkama, Esenyalı stor perde yıkama ve koltuk temizlemedir. Her bölüm için başka ekip arkadaşlarımız mevcut olup, hepsi alanında en iyi olan işlemleri gerçekleştirmektedir. Sizlerin de bu hizmetlerimizden yararlanmanızı isteriz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Esenyalı Yorgan Yıkama ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bizlere ulaştığınız durumlarda sizlere anında dönüş yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Esenyalı Koltuk Temizleme

Esenyalı Yorgan Yıkama ✨
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor