(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çınardere Yorgan Yıkama

Yorgan temizliği ne yazık ki günümüzde pek ciddiye alınan bir konu olmuyor. Üzerlerine geçirilen nevresimler kirin içine işlemesine engel değil maalesef. Zamanla yorganların nevresimler üzerlerinde olmasına rağmen içine işleyen sarı sarı lekeleri gözle ayırt edebilirsiniz. Bunlar ciddiye alınması gereken lekelerdir. Çünkü oluşmasının sebebi havasızlık ve rutubetten kaynaklanabilir. Ne yazık ki yorgan temizliği pek ciddiye alınmamakla birlikte, temizliğinin de bir hayli zor olduğu düşünülür. Ev tipi çamaşır makinelerinde yorganların yıkanmasını önermemekteyiz. Yıkansa bile kuruması zaman alacağı için yorganlarınızın yine kötü kokmasına sebep olur. Burada kaygı yapmamanızı öneririz. Çınardere Yorgan Yıkama tüm kaygılarınızı kökten almak için hazır. Bizler yorganlarınızı en özenli şekilde en özel deterjanlarla birlikte yıkamaktayız. Üstelik elimizi sürmeden bu işlemi tamamen sanayi tipi makinelerimiz yapmaktadır. İç hacimler ev tipi makinelere nazaran üç kat fazladır.

Çınardere Yorgan Yıkama Firmaları

Kazanlarının büyük olmama durumunda gerektiği kadar iyi yıkanmaz ve istediği sonucu veremeyebilir. Ayrıca deterjan da orantılı dağılmaz. Bizler böyle durumlara ihtimal dahi vermiyor ve a’dan z’ye tüm temizliğini yapıyoruz. Yorganlarınızı en özenli şekilde yıkadıktan sonra kurutma odasına alıp kurumasını sağlıyoruz. Sonrasında ütü aşamasına girip yorganlarınızı ilk günkünden daha yeni haline getiriyoruz. Kalite kontrol aşamasından da geçirip paketleyip evinize ücretsiz servisimizle getiriyoruz. Baştan sona kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, güler yüz sağlayıp sizlerin gönlünü hoş etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çünkü sizlerin en değerli eşyalarınızı bize gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için bütün bunları yapmayı size borç olarak biliyoruz. Çınardere Yorgan Temizleme, alanında en iyi olmak için adaydır. Uzman ekibiyle bir numara seçilmiştir. Günümüzde türlü türlü yorgan çeşitleri vardır. Bunlar; bambu yorgan, yün yorgan, deve tüyü yorgan, kaz tüyü yorgan, elyaf yorgan, silikon yorgan, cotton yorgan, mikrofiber yorgan vs. Bizler her türlü yorganın temizliğini en iyi şekilde yapmaktayız. En hassas olunması gereken yorgan çeşitleri hayvan tüylerinden elde edilmiş yorganlardır.

Çınardere Yorgan Yıkama 2018 En Uygun Fiyatlar

Çünkü onların malzemesi diğerlerine göre farklı olduğu için zaman zaman havalandırılması ve çok sık temizliği yapılmalıdır. Çünkü içlerinde türlü türlü mikroplar üremesine neden olabilir. Bu da yorganın direkt vücudumuzla temasından dolayı ciddi şekilde sağlığı tehdit eder ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Yün yorgan kullanıyorsanız, iki kat daha temkinli olmanız gerekmektedir. Bizler Çınardere Yorgan Yıkama olarak sizlere başka hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz şunlardır; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizlemedir. Alanımızda en iyi olmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak tek hedefimiz arasındadır. Her gün gelişen teknolojiyi takip edip yeniliklerden geri kalmıyoruz. Çalışma ruhsatı olmayan, bu işi merdiven altından yapan firmalara güvenmenizi kesinlikle önermeyiz. Güvenilir olmadıkları her hallerinden belli olur. Çok ucuz fiyatlar karşılığında yıkatmak isterler çünkü müşteriyi başka çekecek yönleri olmadığı için.

Bizler sizleri oldukça büyük zahmetten kurtarıp yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirmenizi sağlıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Pendik Çınardere Yorgan Yıkama Temizleme firmamızla iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda size direkt geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir diğer makalemizde Çınardere’nin bağlı olduğu Pendik Yorgan Yıkama hizmetini okuyabilirsiniz.
https://www.asipavahaliyikama.com/pendik-yorgan-yikama/

Çınardere Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor