(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çınardere Stor Perde Yıkama

Temizlik ve  yıkama hizmetleri denildiğinde Çınardere Stor perde yıkama olarak akıllarda canlanmamız çok onur verici bir durumdur. Birçok kullanım alanları vardır. Evde, dükkanda ve büyük şirketler tarafından günümüzde çok sık tercih edilmektedir. Çoğu zaman asıldıkları yerden çok sık çıkarılıp yıkamak tercih edilmemektedir. Çünkü gerek yapısı olsun gerekse mekanizması olsun sürekli elimizde yıkayabileceğimiz ürünler değildir. Buna nazaran kalitesine göre değişiklik göstererek kirlenmeleri uzun sürebilir. Ya da siz uzun sürdüğünü zannedersiniz.

Pendik Çınardere Stor Perde Yıkama Firmaları

Perdenin yapımında kullanılan sert kumaşlar sebebiyle kiri içine hapseder hemen tozlanmasını sağlamaz. Fakat içten içe çürümektedir. İçine hapsolan kirlerden ötürü. Bu sebepten dolayı uzman bir firmayla yani biz Çınardere Stor Perde Temizleme firmasını arayıp iletişime geçebilirsiniz. Bizler uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlere beş yıldız gücünde hizmet veririz. Stor perdenizi mekanizmasından özenli bir biçimde çıkartıp temizliğini yapmaktayız. Evde bu işlemi kendinizin başarabilmesi pek mümkün olamayabilir. Çünkü mekanizmaların alüminyumdan yapılmış sert yapıları vardır. Dikkatsiz bir biçimde çıkarılması durumda stor perdenize zarar verebilir, geri dönülmez hatalara sebebiyet göstermiş olabilirsiniz. Mağazadan çok beğenerek aldığınız stor perdeniz bu durumda çöpe dönüşebilir. Bizler sizlerin yardımcısı olmak istiyoruz. Stor perdelerin düzenli olarak yıkanması gereken belirli süreleri vardır.

En az 6 en fazla 12 ayda bir temizlenmeleri gerekmektedir. Tabi bu kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilir. Mesela mutfağınızda asılı olan stor perdenizi en az 3 ayda bir yıkamanız gerekmektedir. Çünkü yağ ve yemek kokuları perdenizin içine işleyip kötü kokulara sebep olabilir. Bir de yağ lekesi yapışıp üzerine kalırsa bir daha o lekenin çıkması söz konusu olmayabilir. Diğer bir alan da sigara içilen ortamlar. Bu ortamlarda asılı olan stor perdeniz çok çabuk kararmalara neden olabilir. Renkli capcanlı perdeniz dumandan ötürü sararıp solabilir. Bizler kesinlikle kapalı ortamlarda sigara içilmesini tavsiye etmiyoruz fakat içiliyorsa da o perdenin ister tül isterse stor olsun, her ay yıkanma zorundalığı vardır. Çınardere Stor Perde Temizleme her türlü kirin, yağın, lekenin üstesinden geliyoruz. Mikropların adeta korkulu rüyası olmuşuzdur.

Çınardere Stor Perde Yıkama Fiyatları

Sağlığa ve doğaya verdiğimiz özenden dolayı her türlü savaşı açtık. Çabalarımız bu yöndedir. Her yere ulaşımımız söz konusudur. Uzak yakın fark etmeksizin sizin sağlığınız için tüm yolları aşmaya hazır bulunmaktayız. Kaliteli çalışmayı kendimize ilke olarak belirledik ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürdük. Bu yaptığımız çalışmaların hepsinde olumlu sonuçlar aldık. Ekibimize stor perde temizliği için ayrı bir eğitim verdik. Bu eğitim sayesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bizim başarılı olduğumuz başka alanlar da vardır bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk temizlemedir. Bu alanlarda da başka ekipler kurup, temizleme işlemlerimizi bu şekilde sürdürdük. Tüm hizmetler için otomatik son teknoloji makineler kullanılmakta olup, piyasadaki tüm yenilikleri de sürdürmekteyiz. Her temizlik işlemimiz yenilik adınadır.

Sizler de yeniliklerimizden faydalanmak istiyorsanız Çınardere Stor Perde Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Çınardere Stor Perde Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor