(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamçeşme Yorgan Yıkama

Çamçeşme Yorgan Yıkama sizin yorganlarınızı yıkamak için hazır ve nazırdır. Yaşam alanlarımızda kullandığımız her unsurun temizliğe ihtiyacı vardır. Bunlardan biri de elbette yorganlar. Yüklüklerde aylarca hatta yıllarda duran yorganlarımızın temiz olduğunu savunmak pek doğru olmayabilir. Çünkü zamanla havasızlıktan içlerinde bakteri oluşmalarına sebep gösterecektir. Evde temizlemek için başvuracağınız yorgan yıkama işlemlerinin de pek keyifli olduğunu söylemek mümkün olmuyor. Özellikle çalışan bayanlar için evde geçirilen süreç hem çok kısa hem de çok değerlidir.

Çamçeşme yorgan yıkama, temel temizlik işlerini gerçekleştirip, ailesine zaman ayırmak isteyen biri için yorgan temizliğiyle uğraşmak can sıkıcı olacaktır. Geleneksel yöntemlerden biri olan ayakla suyun içinde ezmek tamamen tarihe karışmıştır. Son zamanlarda piyasaya çıkan ev tipi çamaşır makineleri de bu işlem için yeterli olmayacaktır. Çünkü zamanla makinelerinizin kazanının düşmesine sebep oluyor. Ayrıca yorganları evde kurutmak da bir hayli zor ve zaman alıyor. Bizler özel klimalı odalarda kurutmasını sağlamaktayız.

Çamçeşme Yogan Temizleme

Profesyonel çözümler sunan Çamçeşme Yorgan Yıkama, yorganları teslim etmek adına en uygun adres olacağına emin olabilirsiniz. Yorgan temizliğine yeteri kadar özen göstermediğiniz durumda toz ve kire bağlı oluşan bakteriler ciddi anlamda sağlık problemlerinin oluşmasına neden olabilir. Bu konuda özellikle yorgan temizliği öncelik arz ediyor. Peki, günlerce sıkı sıkıya sarılıp uyuduğumuz yorganlar için ne kadar önem gösteriyorsunuz? Yorgan yıkama işlemi türe göre değişiklik gösterir.

Çamçeşme yorgan temizleme olarak belirtmek isteriz ki; ürün pamuk mu, elyaf mı yoksa yünlü mü, öncelikle bu sorunun cevabını bilmek gerekiyor. Bizim uzman ekibimiz yorgana dokunduğu anda kalitesinden anlamaktadır. %100 doğal deterjanlarla temizliğini yapmaktadır. Çünkü direkt vücudumuza nüfus ettiği için bunu yapmak zorundayızdır. Ayrıca yorganlar ebat olarak oldukça büyüktür ve yapıları direk olarak suyu içerisine hapseder. Bakterilerden tam anlamıyla kurtulmak, kış boyu gönül rahatlığı ile kullanabilmek için bizim hizmetlerimizden yararlanmak doğru çözüm olacaktır.

Çamçeşme Yorgan Yıkama Firmaları & Fiyatları

Çamçeşme yorgan yıkama uygulamaları konusunda deneyimli kadroya ve uygun makinelere sahip olan bizler sizlere beş yıldızlı hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Müşterilerine verdiği sözü tutan ve mutlu müşterilere sahip olmayı ilke edinen ekibimiz sayesinde tüm bu işlemlerin üstesinden gelmekteyiz. Yün yorgan yıkama işlemleri diğer yorganlara göre daha zor olduğu söylenebilir. Çünkü yün yorganlarda kullandıkça yüzeylerinde sarı sarı leke oluşma ihtimalleri olabilir. Ayrıca yün yorganlar makinelerde ıslak sıcak yıkama ve kimyasallara maruz kaldığında mutlaka çekme yapacaktır. Bunun için uzman kişilere teslim edilmezse sonucunda olumsuz şeyler doğurabilir. Yorganlarınız özel yorgan yıkama makinelerinde, şampuanla yıkanıp, durulanıp, yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgelerimizde kurutulmaktadır. Daha sonra özenle paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.
https://www.asipavahaliyikama.com
Kurumumuz Çamçeşme Yorgan Yıkama olarak, yorgan yıkama dışında da başka hizmetler sağlamaktadır. Bunlar; halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk temizlemedir. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Çamçeşme Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor