(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamçeşme Stor Perde Yıkama

Çamçeşme Stor Perde Yıkama , hem işlevsel hem de dekoratif özelliğinden dolayı evlerde ve ofislerde sıkça tercih ediliyor. Stor perdeler oldukça kullanışlı ancak iş temizliğe gelince aklımızda çeşitli sorular belirmeye başlıyor. Çok kolay kirlenmese de düzenli temizlemek lazım.

Stor perdeler gerek kumaşları gerekse biçimleri sebebiyle kolay kolay kirlenmezler. Ancak buna güvenip uzun süre temizlik yapmamak perdenizin üzerinde kalıcı lekeler oluşmasına sebep olabilir. O yüzden 6 ayda bir yapacağınız rutin bir temizlikle hem perdelerinizin ömrünü uzatmış olacaksınız hem de perdeleriniz hep ilk günkü gibi ışıl ışıl olacak. Çamçeşme Stor Perde Yıkama ile iletişime geçtiğiniz durumlarda evinize kadar gelip stor perdelerinizi mekanizmalarından bizzat söküp yapmaktayız.

Bu işlemde maksimum dikkat ediyoruz. Stor perdeler sert yapıları nedeniyle normal kumaş perdeler gibi rahatça eğilip bükülemezler. Stor perdeler genelde %100 polyester iplikten oluşmaktadır. Şöyle bir ince ayrıntı vardır ki aslında en önemli şey üzerindeki kaplamadır. Bu kaplamaya apre denir. Apre ne kadar kaliteli ise perdeniz o kadar geç kirlenecektir. Temizle işlemine başlamadan önce perdenin kumaşının kırışmamasına dikkat edilmelidir. Perdede oluşacak kırışıklıklar geri dönülemez hatalara neden olabilir.

Çamçeşme Stor Perde Yıkama ve Temizleme Firmaları

Bizler bu konu için son derece önemi göstermekteyiz. Bu yüzden perdeyi yerinden çıkarırken rulo şeklinde çıkarıp uygun zemine indiriyoruz ve fabrikamıza götürüyoruz. Birinci adım toz alma işlemidir. Perdenizi temizlerken önce kuru şekilde tozunu alıyoruz. Perde üzerinde birikmiş tozlardan kurtulmazsak eğer suya girdiğinde kalıcı lekelere sebep olabilir. Uzman ekibimiz bu konuda tam teşkilat donanıma sahiptir. Silme işleminde kullanılan malzemelere son derece önem göstermekteyiz. Kullandığımız detarjanlar asla yoğun kimyasallar içermemektedir ve yüzey aşındırıcı özelliğe sahip değildir. Aksi takdirde kullanacağımız yanlış bir kimyasal dikkat perdenizin renginde ve dokusunda kalıcı hasarlar oluşturabilir.

Bizler Çamçeşme Stor Perde Yıkama & Temizleme bu tür durumlara asla sebebiyet göstermemektedir. Oluşabilecek hasarları engellemek için düşük PH değerine sahip yumuşak deterjanları tercih etmekteyiz. Stor perde temizliği diğer perdelere nazaran daha dikkat isteyen, daha narin ve kibar bir şekilde, doğru malzeme ve ekipmanla temizlenmesi gereken bir perde çeşididir. Bu sebepten ötürü kesinlikle evinizde temizlememenizi öneririz. Stor perde temizliği, ultrasonik tam otomatik perde temizleme makinalarıyla yapılması daha doğrudur. Bazı stor perdeler, diğer perdelerin temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleriyle silinmemektedir. Bizlerde tam teknoloji hizmetleri mevcuttur. Biz, temizleme işlemi esnasında sırasıyla; temizleme, kurutma, havalandırma gibi işlemlerden geçiriyoruz. En son kalite kontrole girerek her hangi bir kiri tozu kalıp kalmadığını kontrol ederiz. Bütün bu işlemlerden geçtikten sonra sizlere teslimatını yaparız.

Stor perdenizi teslim aldığımız ilk günden itibaren sizlere makbuz veririz. Olası bir aksilik durumunda sıkıntı yaşamamanızı istediğimiz için. Stor perde temizleme işlemi dışında bünyemizde başka hizmetleri de bulundurmaktayız. Bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk temizlemedir. Sizler bu imkanlarımızdan mahrum kalmamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çamçeşme Stor Perde Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor