(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Batı Mahallesi Yorgan Yıkama

Pendik Batı Mahallesi yorgan yıkama Günlük olarak kullanılan yorganların yanı sıra yüklüklerde kullanmadığımız ortamlara kaldırdığımız, dolaplarımızda sakladığımız yorganlar bazen aylar boyunca hatta seneler boyunca havasız ve karanlık bir ortamda saklanmaktadır. Bu durumda özellikle yün yorganlarda güve, bakteri, virüs gibi problemler ortaya çıkarmaktadır. Özellikle bu havasız ortamlarda mevsim değişiminden kaynaklanan yoğunlaşmadan dolayı nem problemi de ortaya çıkmışsa eğer, bakteri ve mayt üretimi iki katına çıkmakta ve bu aşamadan sonra rutubetli kötü koku etrafa yayılmış olacaktır. Evlerdeki, tozlu, ferah olmayan atmosfer ve kötü kokunun büyük sebebi, yüklüklerde saklanan yorganların biriktirdiği ev tozu akarları olmaktadır.

Batı Mahallesi Yorgan Yıkama sizlerin yorganlarınızın temizliğini bizzat üstlenmektedir. Eski geleneksel yöntemlerin başında gelen iç kısımlarının çıkartılıp dövme denilen işlemler ile havalandırılması, tamamen günümüz teknolojisinde tarihe karışmıştır. Yorganlar, yün yorganlar, pamuk yorganlar ve elyaf yorganlar olarak ayrılmaktadır. Bizim uzman ekibimizin verdiği uzun tecrübeler sayesinde her türlü yorgan temizliğine yapmaktayız. Sizler başka bir yöntem olarak da yorganlarınızı çamaşır makinesinde yıkamayı denemiş olmuş olabilirsiniz. Bu da doğru bilinse de tamamen yanlış bir davranıştır. Çünkü yorganın ağırlığını ev tipi makineler kaldıramaz ve zamanla kazanında aşağıya düşme görürsünüz. Artı olarak yorganınızı ev ortamında kurutmak da zor ve uzun. Kuruması günler sürecektir. Dolayısıyla yaptığınız temizliğin de bir anlamı kalmayacak ve yorganınız bakteri üretecektir. Oysaki bizler sizlerin bu tür zorluklara girmenizi istemiyor ve yorganlarınızı evlerinizden teslim alıp yıkandıktan sonra tekrar evlerinize bırakıyoruz.

Batı Mahallesi Yorgan Yıkama Fiyatları

Hiçbir şekilde eşyalarınızı fabrikadan almanız ya da fabrikaya getirmeniz talep edilmez. Bu hizmet için ek ücret de istenmemektedir. Bu da Batı Mahallesi Yorgan Yıkama farkı. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada ekip arkadaşlarımız evlerinize gelmekte kaç tane yorgan ya da yastık varsa yıkatıyorsanız, bunları özel poşet ya da ambalajlara koyarak özel araç ile fabrikaya getirmektedir.

Müşterilerimizin yorganlarının başka müşterilerimizle karışmasının olanağı yoktur. Aksine aynı müşterinin olsa dahi birden fazla ürünün bize teslim edildiği durumda çiftli veya üçlü dörtlü vs. yıkama kesinlikle yapmayız. Her yorganı tek başına yıkarız. Çünkü hepsinin kalitesi bir olmayabiliyor ve bizler de kalitelerine göre deterjan kullanmaktayız. Yorgan yıkamanın yanı sıra başka hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlar; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizlemedir.

Pendik Batı Mahallesi Yorgan Yıkama Firmaları

Hepsinde tüm titizliği göstererek çalışmaktayız. Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde kalitemizi her gün daha fazla arttırdık. Henüz bizi tanımayanlar için bunun garantisini veriyoruz. Bizlerin yıkamış olup da beğenmediğiniz yorganları ücretsiz iade yapıp tekrar yıkama sözünü veriyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizler bizi sevip güveneceksiniz ki biz var olacağız. Yıkama kurutma işlerinden sonra yorganlara kalite kontrol yapılıp temizliği test ediliyor. Bu testten de geçtikten sonra paketlenip sizlerin kullanımına hazır hale getiriyoruz. Pendik yorgan yıkama fiyatlarımız, yıkatmak istediğiniz yorganların özelliklerine ve ebatlarına göre değişmektedir. Ebat hacmi ve ağırlığı doğrudan etkileyen bir durum olduğundan yorganınızın kilosu arttıkça ücretini de etkileyecektir. Batı Mahallesi Yorgan Yıkama olarak bizler müşterilerimize yüksek kalitede uygun fiyat hizmeti sunuyoruz. Sizler de bizim bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Batı Mahallesi Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor