(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Halı Tamiri

Ataşehir halı tamir hizmeti olarak; antika, el dokuma, püsküllü, ipek halıların tamir ve saçak dokumasını yapıyoruz. ☎ 0531 762 7200

Ataşehir halı tamiri olarak evlerin olmazsa olmaz birer parçası olan el dokuma, ipek, antika, püsküllü halılarınızın tamirini yaparak kullanım ömrünü uzatıyoruz. Bu yüzden gerek günlük kullanımda gerekte eve gelen misafirler açısından halıların temiz ve düzgün olmaları çok önemlidir. Halıların tozlu ya da kenarlarının sökük, yırtık olması odanın görüntüsünü bozacaktır. Ataşehir saçak tamiri bu yüzden yırtılmış veya sökülmüş olan halılar için oldukça önemlidir.

Ataşehir Halı tamiri yapıldığı zaman eskimiş olan halılarınız daha yeni bir görünüme kavuşur ve yeni bir halı almanıza gerek kalmaz. Bu da size fiyat konusunda da avantaj sağlamış olur. Tamir edilen halılar daha uzun süre kullanım avantajı sağlamanın yanında odanızda oluşturduğunuz renk uyumunun devam etmesini de sağlar. Bundan dolayı halınızın yırtılması ya da saçağının sökülmesi durumunda bile tamir ettirmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Ataşehir Saçak Tamiri

Firmamız evlerinizin önemli bir parçası olan halıların daha yeni ve düzgün görünmesi için faaliyet göstermektedir. Ataşehir halı saçak tamiri yapılırken işinde deneyimli olan personeller gerekli olan ekipmanlar ile özverili bir şekilde çalışarak halılarınızı tamir etmektedir. Halılarınız tamir edilirken yırtık olan bölümleri ya da sökülen saçakları onarılıp daha güzel görünmesi sağlanmaktadır.

Ataşehir Halı Tamiri
4 (80%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor