(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Yorganlarımız kış aylarının vazgeçilmeyen ve sürekli kullanılan eşyalarıdır. Onsuz yapamayız. Gerek soğuk kış günlerinde olsun, gerekse mevsim geçişlerinde kullanırız zaman zaman değil çoğu zaman kullanırız. Fakat evde temizliği yapılamayacak kadar zordur. Sizlerin bu zahmetli olaya girmesini istemiyor ve yorganlarınızın temizliğini bizzat üstleniyoruz. Biz Yorgan Yıkama firması olarak yorganlarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen yorganlarınızın tadını doyasıya çıkartın.

Her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz. Tecrübelerimizin bizlere vermiş olduğu neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği yorganları en iyi şekilde yıkamaktayız. Yorgan yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yorganlarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yorganlarınızın içerisinde kalan suyun, nemin, şampuan tortusu, yorganlarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Bizler bu tür olasılıklara kesinlikle mahal vermiyoruz. Yorgan Yıkama , insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun eden kuruluştur. Yorgan tamiri konusunda da gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz yorgan çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanı başınızda çözmekteyiz. Yorgan yıkama makinalarında ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma, gibi işlemlerden geçer.

Yıkama işlemi biten yorganlar sonrasında kurutma işlemi için kurutma makinası bulunan özel odalara ya da kurutma askılarına asılır. Bu şekilde temizliği yapılır. Yün yorgan yıkama işleminde yıkama suyu sıcaklığı 25°C üzerine çıkmamalıdır. Yün yorganlar dolgu malzemesinin hassas oluşu sebebi ile sebebi ile özel temizleme ürünleri ile yıkanabilirler. Yorganlarımız kullanmasak bile zaman aşımında kendiliğinden de rengi sararıp kötü kokular üretebiliyor. Bunlara sebebiyet vermemek için yorganlarımızı bir köşeye atıp bir dahaki sene almamalıyız.

Dolaptan çıkartıp ara ara havalandırma işlemi uygulamalıyız. Bunu yaptığımız takdirde yorganlarımız leke tutmayacak ve kötü kokulara da sebebiyet vermeyecektir. Bizim ne kadar güvenilir firma olduğumuzu da buradan anlayabilirsiniz. Önemli püf noktalarını da sizlerle paylaşmaktayız. Diğer firmalar gibi sadece ücret odaklı çalışmıyoruz. İlk önce müşteri memnuniyeti istiyoruz.

Yorgan Yıkama Firmaları

Ayrıca elyaf tarzı yorganları makinelerde yıkayabilirsiniz, fakat yün yorganlar yukarıda da bahsettiğimiz gibi makinelerde kesinlikle yıkanmaz. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra kuru temizleme işlemi yapılır. Bizler bu tür hususlara çok dikkat etmekteyiz. İşimizi kesinlikle baştan sağma yapmayız. Siz değerli müşterilerimize Yorgan Yıkama olarak beş yıldızlı hizmet vermektir amacımız. Sizlerin de bizim bu yeteneklerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Bu sebepten ötürü bizimle iletişime geçerseniz gerçekten minnet duyarız.

Yorgan Yıkama
4.1 (82.86%) 7 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor