(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Yakacık Yorgan Yıkama

Yakacık yorgan yıkama ile uygun fiyatlar sunarak en iyi firmalardan olmaktan mutluluk duymaktayız. Yakacıkta yorgan yıkamak bizim işimiz. ☎0531 762 7200

Hemen hemen her evde olan yorganlar, Yakacık yorgan yıkama soğuk kış günlerinde bizi ısıtmaya yarayan en önemli eşyalardır. Uzun kullanımlar sonucunda sizler farkına varamasanız da temizliğe ihtiyacı olduğu bir gerçektir. Elyaf, silikon, bambu, pamuk, saten ve de değişik hayvan yünlerinden yapılmış olanları piyasada mevcuttur. Bizler her tür yorganın temizliğini yapmaktayız. Bu yorganlarınızın temizliğini yaptırmak için ilk önce güvendiğiniz bir firmaya yani Yakacık Yorgan Yıkama ile iletişime geçmeniz gereklidir. Vücudunuzda her yere temas ettiği için iyi bir yorgan yıkama firması ile anlaşmanız şarttır.

Evde temizlik işlemi çok uzun süreceğinden ve temizlenmesi için ve yetersiz kalacağından kesinlikle önermemekteyiz. Büyükler öncelerden bizim gibi güvenilir yorgan yıkama firmaları olmadığından dolayı epey vakit harcarlardı. Şiltesini söküp, yünleri çıkartıp tek tek yıkayıp ayak ile çiğneme yapmadan da olmazsa olmazdı. Ayrıca onların kuruması günlerce hatta haftalarca bile sürebilirdi. Bitti mi zannediyorsunuz. Tabi ki bitmedi. Bir de onları dikmesi de ayrı derttir.

Artık teknolojinin bizlere sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda bu tür zahmetli olaylar tarihe karıştı. Son model sanayi tipli çamaşır makinelerimizde yorganlarınızın temizliğini ilk günden daha temiz olmasını sağlayarak yapıyoruz. Sizlerden teslim aldığımız yorganı ilk etapta kesinlikle model, özellik ve cinsine göre ayırıyoruz. Sonrasında toz alma işleminden geçiriyoruz. Yakacıkta yorgan yıkama ile Lekeli bölgesi varsa oraya müdahalede bulunuyoruz. Sonrasında tekli yıkamalar gerçekleştirerek uygun olan program seçilip, dokusuna zarar vermeyecek deterjanları ekleyip sanayi tipli çamaşır makinemize yıkatıyoruz.

Yakacıkta Yorgan Yıkama Firmaları

Bu işlem yaklaşık 80 dakika aralığında sürmektedir. Bol ve temiz su ile durulamasını yapıyoruz. 1300 devirde sıktırıp ıslaklık düzeyini en aza indirmeye çalışıyoruz. Sonrasında özel yalıtımlı klimalı kurutma odalarımıza alıp 43 derecede 6 ile 12 saat aralığında nemi kalmayacak şekilde kurutuyoruz. Güneş ışığına kesinlikle maruz bırakmıyoruz. Çünkü güneş ışınları yorganınızın yüzeyine direkt vurduğunda zarar verme ihtimali vardır. Sonrasında ütülemeye girip en ufak kırışıklık dahi bırakmıyoruz, tabiri cazise gıcır gıcır yapıyoruz. Kalite kontrol aşamasından da bir sorun olmadan geçerse paketlenip sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş oluyor.

Yakacık Yorgan Yıkama gündemi takip ederek son çıkan yenilikleri de takip etmektedir. Yorgan yıkama dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimiz de başlıca şöyledir; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Bu hizmetlerimizde de diğer hizmetlerde olduğumuz gibi son derece iddia sahibiyiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışımızla rakiplerimize açık oranda fark atarız. Üstün temizlik gücü her zaman vazgeçilmez ilkemiz olmuştur ve de hep öyle kalacaktır.

Yakacık Yorgan Yıkama Fiyatları

Yakacık Yorgan Yıkama ekibi sizler için tüm ekipmanları tesis etti ve kullanıma sundu. Hizmetimizden memnun kalmadığınız zaman kesinlikle ücret talep etmeyiz ve sizler de iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Bizler de tekrar yorganlarınızın temizlik işlemini en baştan sona kadar gerçekleştiririz. https://www.asipavahaliyikama.com

Tüm bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız iletişime geçip müşteri sipariş kaydı oluşturabilirsiniz.

Tuzla Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Yakacık Yorgan Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor