(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Üsküdar Yorgan Yıkama

Üsküdar yorgan yıkama zamanla is ve tozu çeken yorganların temizliği artık uzman eller tarafından kolayca yapılabilmektedir. Çamaşır makinelerine sığmayan yorganları ile kolayca temizletebilirsiniz.

Üsküdar yorgan yıkama firmaları olarak uzman kadromuzla birlikte en ucuz fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz servis ile bir telefon uzağınızdayız.

Yorgan temizliği profesyonellik gerektiren zor bir işlem. Özellikle kendi başına yorgan temizliği yapanların yorganlarının zamanla eski özelliğini kaybettiği görülmekte. Bu nedenle tercih edilen Üsküdar yorgan yıkama yorganlarınızın temizliğini zarar vermeden yapmaktadır. Yorgan temizliği genelde yaz aylarında tercih edilse de özellikle çocuklu aileler yorganlarını artık yaz kış temizletebiliyor. Yine yorgan temizliğinde leke çıkarması da zor bir işlem.

Üsküdar Yorgan Yıkama Firmaları

Özel deterjanlarla bu işlem de kolayca yapılabilmekte yorganlarınız ilk gün ki gibi teslim edilmektedir. Yorganların zamanla bakteri biriktirdiği de bir gerçek. Bir leke olmasa bile zaman zaman yorganların temizliği yaptırılmalı ve hijyen sağlanmalıdır. Özellikle çocuk yorganlarında bu işlem daha sık tekrar edilmelidir. Astım rahatsızlığı olan kişiler de yine yorgan bakım ve temizliğini ihmal etmemelidir. Kullanılmayan yorganların bakımı da güvelenmeye karşı özellikle asla ihmal edilmemelidir.

Üsküdar Yorgan Yıkama Fiyatları

Üsküdar yorgan yıkama, kışın yorganların kurutma işlemi de ev ortamında pek mümkün olmamakta. Tüm donanımları ile yıkama hizmetini almış olduğunuz firmamız kurutma işlemini tam sağladıktan sonra ürünü size ulaştırmaktadır. Elyaf ya da yün hangi ürünle doldurulursa doldurulsun yorganın iyi kurutulması çok önemli bir detay. İyi kurumayan yorgan da zamanla bakteri oluşumuna neden olur. İşlemler ise şu şekilde gerçekleştirilmektedir, yorgan evinizden teslim alınır, varsa öncelikle lekeli yerlere işlem yapılır, sonrasında yorganın genel temizliği sağlanır ve son aşama olarak da yorgan tamamen kurutulur. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra yorgan evinize teslim edilir. Her ağırlıkta ve sayıda yorganın temizliği uzman ellerce yapılabilmektedir.

Yorganın evden alındıktan teslim edildiği zamana kadar hijyene ayrıca önem veren Üsküdar yorgan yıkama gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor