(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Uğurmumcu Halı Yıkama

Uğurmumcu halı yıkama firmaları olarak Kartal bölgesinde profesyonel ekibimizle birlikte özel hizmet vermekteyiz. Kalite anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz.

Kartal halı yıkama ücretsiz servis hızlı teslim ile hizmetinizde, Uğurmumcu halı yıkama ile her birey kirli olan halılarını oldukça ekonomik bir fiyatta yıkatabilecektir. Özellikle yaz mevsiminden kış mevsimine geçmeden önce hem kadınlar hem de erkekler evlerinin her eşyasını ve yine aynı şekilde evlerinin tüm bölümünü hijyenik olmasını istemektedir. Ancak hem ekonomik hem de işinin ehli olan bir şirketi kolay kolay bulunmamaktadır. Halı yıkama firması olarak halı, kilim, yolluk, yorgan için oldukça ekonomik yıkama temizleme imkanı sunmaktadır. Halıların türü ister makine yapımı olsun ister el yapımı dokuma halısı olsun oldukça uygun fiyatlarda temizlenmektedir.

Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama

Yıkanıp, kurutulduktan sonra yine her halıyı özel kokular ile poşetlere sarılmaktadır. Böylelikle de bireyler paketi açtığı zaman evlerinde adeta bir bahar havasını içlerine çekebileceklerdir. Hem kaliteli hem de hijyenik olan Uğur mumcu halı yıkama her gelirdeki bireyin tercihi olmuştur. Ayrıca her halının türüne uygun olarak da yıkama, durulama ve yine kurutma yöntemi uygulanmaktadır.

Firma, müşterilerin halısını birkaç gün içinde yıkayıp, kurutup ve özel poşetler ile paketleyerek evlere ücretsiz olarak teslim etmektedir. Her ürün tek tek sigortalı olarak oluşabilecek herhangi bir kazayı müşterilerin avantajına çevirebilmek ve onların güvenini kazanabilmek için düzenlenmiştir. Böylece her birey gönül rahatlığı ile ürününü teslim edebilmektedir.

Uğurmumcu halı yıkama, dört mevsim olarak hizmet sunan yıkama ile bireyler istediği gün ve zamanda gönül rahatlığı ile tüm halılarını yıkatılabilecektir. Her an için yıkama fırsatı her bireye sunulmaktadır. Kilimlerin, yollukların ve yine tüm halıların metre karesine göre fiyat sistemi uygulandığı için de bireylerin bütçesini sarsmadan yıkama gerçekleştirilmektedir.

Uğurmumcu Halı Yıkama Firmaları

Uğurmumcu halı yıkama firmaları, bu bağlamda da öğrenci evlerindeki halılardan, üst düzey gelirli kişilerin evlerindeki halılara kadar yıkama sağlanmaktadır. Bireylerin gelirleri ne olursa olsun çekinmeden tercih edebileceği bir hizmet sunulmaktadır.
Isparta halısı, Hint halısı, elle yapılan dokuma halıları ya da makine halıları ve tüm kilim ya da yolluklar Uğurmumcu halı yıkama bireylerin gönül rahatlığıyla kullanımına uygun olması için çekim gücü yüksek olan elektrikli süpürgeler ile ilk olarak süpürülür. Daha sonra doğaya ve insana zarar vermeyen hijyenik deterjanlar ile bol su yardımıyla yıkanıp, kurutulup ve havalandırıldıktan sonra özel kokulular eklenerek paketlenir ki bireylerin temiz bir halıyı sağlıklı bir şekilde kullanımına sunulur.

Yakacık Halı Yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor