(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Tuzla Yorgan Yıkama

Günlük yaşantımızı sağlıklı temiz bir şekilde sürdürebilmek için yapmamız gereken işlemlerden birisi arasında Tuzla yorgan yıkama yer almaktadır. Temizlik konusu herkes için ayrı anlam ifade etse de ortak bir sonuçta birleşmektedir. Bu da sağlık konusudur. Bireyin yaşamış olduğu ortam ve eşyaları ne kadar temiz olursa o kişilerin sağlıkları konusunda gönüllerinin bir nebze daha rahat olduğu söylenebilir. Temiz olmadığı takdirde bakteri üretmeleri söz konusudur ve bu da sağlığımızı ciddi yönde olumsuz etkiler. Bu yüzden bazı alanlar ve eşyaların temizliği öncelik gerektirmektedir. Bu yüzden temizliği konusunda emin olunması gereken en önemli eşyalardan birisi yorganlardır. Her ne kadar nevresim geçirerek kirlenmesini engellesek de zaman aşımında bateriler içlerine hapsolur. Ve ne kadar uzun süre yıkanmazsa kirlerin çıkma durumu bir o kadar düşer. Yorgan yıkama konusu titizlik gerektiren bir işlemdir.

Tuzla Yorgan Yıkama bu gerekli olan titizliğe son derece önem gösterir. Düzenli olarak yıkayamasak bile düzenli olarak havalandırmak gerekir. Her gün uyumuş olduğumuz yatağımızda üzerimize aldığımız yorganın temizliği büyük önem arz etmektedir. Eğer ki gerekli temizliği yapılmazsa bakteriler vücudumuza bulaşır ve ne kadar uyusak da uykumuzu alamama halimiz olur, dinç yatıp yorgun kalkarız. Çünkü vücudumuzla bire bir temas halindedir. Bu noktada firmamız bu temizlik işlemleri için uygun, hızlı ve hijyenik hizmetleri profesyonel bir şekilde vermektedir. Kurumumuz en hassas deterjanlar ile hassas makine ayarlarında yorganlarınızı yıkamaktadır. Evde bulunan makineler için bu ayar söz konusu değildir.

Hem de evimizdeki kullandığımız çamaşır makinelerin hacimleri itibariyle yorgan yıkaması söz konusu olamayacaktır. Çünkü kazanları hassas çok fazla ağırlık kaldıracak derecede olmadığı için zamanla makinenize de zarar verecektir. Bizler yorganlarınız için en özel ve son teknoloji olan makineleri kullanmaktayız. Yorganlar kendi içlerinde çeşitlere de ayrılabiliyorlar. Bunlar; silikon yorgan, elyaf yorgan, yün yorgan, kaz tüyü yorgan, devetüyü yorgan, mikro fiber yorgan, yaz yorganı, bebek yorganı, örme yorgan, koton yorgan vs. diye liste uzayıp gider.

Tuzla Yorgan Yıkama Fiyatları

Bizler Tuzla Yorgan Yıkama ekibi olarak her türlü her kumaştan yapılmış yorganlarınızı yıkıyoruz. Üzerlerine herhangi bir ağır leke bulunması da bizim kesinlikle mani olmuyor. Çünkü öncesinde lekenin araştırmasını yapıp ona göre ağır kimyasal içermeyen deterjanlarımızla ön temizleme yapıyoruz. Ondan sonra tesisimizde yorganları türüne/cinsine göre şampuan ve program seçimi yapılarak 19 kg hacminde olan makinelerde boyutuna bakılmaksızın tek tek yıkanıyor, size ait olsalar bile 2 yorgan bir arada atılmaz, kapalı ortamda makine ile havalandırarak hijyenik kurutma yapılıyor. Profesyonel yorgan yıkama işlemlerinde makinalar hep aynı yöne doğru sıkma yaptıklarından herhangi bir deformasyon veya kırışma oluşmaz.

Yorgan yıkama kurumumuzdan çıkan yorganlar tabiri caizse yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar. Tamamen kuruması çok önemlidir. İçinde nem olduğu takdirde tekrardan bakteri üretme için çok müsait ortam oluşur. Tuzla Yorgan Yıkama bu bakterilerin oluşmasına kesinlikle müsaade vermez. Tamamen kuruduktan sonra kontrol aşamasından geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir. Sizlerin de bizim bu mucizevi işlemlerimize şahit olmanızı istiyorsanız numaramızı bir yere kaydedin ve olası bir durumda irtibata geçeceğiniz ilk firma https://www.asipavahaliyikama.com/tuzla-hali-yikama/ biz olalım. %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Tuzla Yorgan Yıkama
4.1 (82.5%) 8 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor