(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Tuzla Stor Perde Yıkama

Tuzla stor perde yıkama olarak Evimizin görselliğe görsellik katan en önemli eşyalardan biri perdeler olduğu kanaatindeyiz. Stor perdelerin normal tür perdelere nazaran kullanımı biraz daha zor olabiliyor. Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten, dosttan, akrabadan alınan öneriler fiyatlar ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler perdeleri kullanılamaz hale getirir. Stor perde yıkama işlemi evde yapılabilecek bir temizlik işlemi kesinlikle değildir. Eğer evde yapmak için uğraşırsanız hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perdelerinizi Stor perde yıkama ekibimize yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız.

Tuzla Stor Perde Yıkama Fiyatları

Firmamız, özel perde yıkama makinalarında son kontrollerini yaparak stor perdelerinizi ilk günkü temizliği ve görüntüsüne kavuşturmaktadır. Stor perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. Stor perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir kurutma işleminden sonra paketlenip profesyonel ekiplerimiz tarafınca stor perdeleriniz yerine ücretsiz olarak monte edilir.

Stor perde yıkama alanı gün geçtikçe genişleyen bir hizmet alanına dönüşmektedir. Bu durumdan kendine pay çıkaran firmamız son teknolojik stor perde yıkama makinalarıyla hizmet vermeye başlamıştır. Çok çabuk kir ve toz tutan stor perdelerinizin yıkamasında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Stor perdeleriniz yıkama sırasında yıpranmaması için kullanılan deterjana ve yıkama sistemine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bizler hassas stor perdeleriniz için kimyasal oranı en düşük olan deterjanlar tercih etmekteyiz. Firmamızda özel perde yıkama sistemleri ile stor perdeleriniz kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi hizmeti veren firmamızda stor perdeleriniz en uygun fiyatlarda yıkanmaktadır.

Tuzla Stor Perde Yıkama ekibi olarak yıkanmaya uygun olan stor perdeleriniz için m2 üzerinden fiyat teklifimizi sunuyoruz. Stor perdeler genellikle çalışma mekanizmasının gerekleri dolayısıyla sert bir yapıya sahiptirler. Ve bu sert yapılarını korumaları gerektiğinden çamaşır makinesinde veya çok sıcak suyla yıkanmamalıdırlar. Renkli stor perdelerinizi yıkarken bizim profesyonelce çalışan ekibimiz beyazlatıcı kullanmayız. Yağ sökücü gibi sert içerikli temizleyicileri kesinlikle sürmeyiz çünkü bunlar perdenizde geri dönülmez zararlar verebilir. Stor perdelerin rulo açma kapama mekanizması genellikle alüminyum olmasına rağmen zaman zaman paslanabilir metallerden de yapılmış olabilir. Bunun bilincinde olarak mekanizmayı su ile temas ettirmeden ve perdenizden su çıkacak kadar ıslakken mekanizmaya takmayız.

Bütün bu hassasiyetleri siz değerli müşterilerimiz için göstermekteyiz. Fiyatlarımız ürün boyutu ve sayısına göre değiştiğinden stor perde yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Tuzla Stor Perde Yıkama uzman ekiplerimiz tarafından sizlere en yakın zamanda dönüş yapacaktır ve işinizin rahatça görülmesini sağlayacaktır. Tüm bu belirttiğimiz özelliklerin bir tık altına inmeyeceğimizin garantisini sizlere veriyoruz ve memnuniyetinizin de yapmış olduğumuz işimiz kadar önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Ayrıca : Tuzla Halı Yıkama , Tuzla Koltuk Temizleme, Tuzla Yorgan Yıkama hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Tuzla Stor Perde Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor