(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Tuzla Koltuk Temizleme

Tuzla koltuk temizleme- yıkama olarak son teknolojik cihazlarımızla gelip ev & işyerlerinizde yerinde temizlik hizmeti sağlamaktayız. ☎ 0531 762 7200

Ev hanımlarının zamanının çoğunluğu temizlik yapmakla geçer fakat Tuzla koltuk temizleme gibi iş yapmak çok zordur, bu kaçınılmaz bir gerçektir. Özellikle çocuğu ve evcil hayvanı olan bayanların en rahatsız olduğu yer koltuklardır. Halı, perde, cam, koltuk derken sonu gelmeyen temizlik kadınların korkulu rüyası haline geldi. Günlük yaşantıda en çok kullanılan eşyalardan biri de koltuklardır. Bu sebepten dolayı en çok koltuklar kirlenir. Koltuklarımızı satın alırken seçmiş olduğumuz kumaşlar da bu kirlerin üzerine yapışmasını daha da çok tetikleyecektir. Sizlerin yapması gereken şey koltuklarınızın üzerlerine alakasız örtüler bulup sermek değil, iyi bir koltuk yıkama firması bulmanızdır. Evet, öyleyse doğru yerdesiniz demektir. Tuzla Koltuk Temizleme, sizi sizden daha çok düşünüyor ve koltuklarınızın temizliğini yapmak için evlerinize kadar gelip teslim alıyor. Sizler temizlemekle uğraşmıyorsunuz sizin için biz her şeyi düşündük, gerekli olan ekipmanı kurduk ve yaptık. Bundan öncesi sizler yorgunluğunuza yorgunluk kattınız ve tüm bilek kuvvetlerinizle bilmediğiniz bütün deterjanları karıştırıp sildiniz. Sonuç değişmedi. Yine kirlendi koltuklarınız.

Bizler kesinlikle koltuklarınızın yüzeyine zarar vermeden renk soldurmayan ürünlerimizle bu işlemleri derinlemesine kadar yapmaktayız. Üstelik koltukta öncesinden bulaşmış ve içine işlemiş inatçı leke olmasına rağmen! Kir ve lekeler kumaşa nüfuz ederek açık renk koltukların renginin değişmesine sebep olur.

Kullanım dolayısıyla da koltuk rengi solabilir. Bu esnada koltuktan hevesiniz kaçmasın ve döşemeyi değiştirmek için bir dünya para vermeyin. Oturma odalarının en büyük emektarlarından olan koltuk takımları bizim vazgeçilmez eşyamızdır. Dip köşe temizlik yapılacağı zaman koltuk temizliği düşündüren detaylardan biridir. Evde tam anlamıyla hijyenik bir alan oluşturulması için koltukların iyice temizlenmesi şarttır. Koltukların ömrünü uzatan temizlik, yanlış tekniklerle yapıldığında çabuk yıpranmalarına neden olmaktadır. Bu yanlışlardan biri olarak, koltukların aşırı ıslak bez ile silinmesidir. Bu şekilde daha çok temizleneceğini düşünenler büyük yanılgıya düşmektedir. Koltuk süngerinin ve iskeletinin aşırı suyu içine çekmesi, koltuğun içten yıpranmasına ve çabuk eskimesine yol açar. Bütün bu detayları Tuzla Koltuk Temizleme göz önünde bulundurur. Ona göre temizliğini yapar.

Tuzla Koltuk Yıkama

Uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde koltuklarınıza gerektiğinden fazla özen gösterilmektedir. Koltuk yıkamamız oldukça detaylı olup, bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliği yüksek buhar ile yapılmaktadır. Sizler de koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız her zaman bir telefon kadar size yakınız. Kumaş türlerine göre çeşitli yıkama metotlarımız vardır. Kumaş çeşitlerinde başlıca gelenler;
Alkantra: %60 polyester ipliğin %40 poliüretan iplik ile karıştırılmasından elde edilen alkantra sağlam yapısı ile ön plana çıkıyor. Yünlü: Koyun yapağının işlenmesiyle elde ediliyor.
Keten: Doğal bir elyaftır.
Moher(Tiftik): En iyi yapağı anlamına geliyor.
İpek: İpek; ipek böceği adı verilen kelebek tırtıllarının değişim süreçleri için içinde durdukları ve adına koza denilen şeylerden elde edilen protein bazlı bir salgı olan ince ve sağlam bir maddeden üretilen bir üründür.
Kadife: Kadife kumaşın pek çok çeşidi bulunuyor. Koton, ipek, yün ve keten kadifeler gibi.
Koton kumaş: İpek kumaş ile tersten dikilerek desenlendirilen koton kumaşın ipek olan tarafı ipek iplikle tekrar dokunuyor.

Bu şekilde liste uzayıp gidiyor bizler en çok kullanılan kumaş türlerini belirttik. Hepsini kurumumuz temizliyor ve evlerinize kadar hizmet sağlıyoruz.

Sizler de Tuzla halı yıkama bizimle iletişime geçerseniz Tuzla Koltuk Temizleme – Yıkama olarak güler yüzümüzle işlerinizi elimizden geldiğinden fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Kaynak : https://www.asipavahaliyikama.com/tuzla-koltuk-temizleme/

Bu Yazıyı Değerlendirin
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor