(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Tuzla Halı Yıkama

Tuzla halı yıkama olarak ücret – fiyatlarımızın en uygun olması fakat en kaliteli hizmeti sunmamızdan dolayı Tuzlada halı yıkama firmaları ücretleri arasında parmakla gösterilmenin gururunu yaşıyoruz. ☎ 0531 762 7200

Tuzla Halı Yıkama, uzman kadro ve son teknolojik cihazlarla evinize bahar kokusu getirmekteyiz. Tuzlada halı yıkama firmaları olarak uygun fiyat garantisi. Birçok çeşitleri ve kullanım alanları vardır. Evimizdeki tozları ve kirleri sıcak suyla içine hapsetme özelliği sayesinde zaman zaman hayat kurtarıcı durum haline gelebiliyor. Tabi ki kirlenene kadar. Kirlendikten sonra türlü temizlik metotları uygulamak için düşünürüz. Fakat günümüzde bunları yapacak ne vaktimiz olur ne de gücümüz. Tam bu esnada Tuzla halı yıkama firmaları – fiyatları devreye girmektedir. Sizler için biz gerektiğinden fazla özeni gösterip halılarınızla birebir ilgilenip gerekli olan temizlik işlemlerini yapmaktayız. Herhangi çıkmayan leke hususunda araştırmasını yapıp derinlemesine işlemiş aşırı yağlı ve kirli halıların öncesinden ön yıkama işlemine tabii tutuyoruz. Bu ön yıkama işlemini tamamladıktan sonra halımızdaki toz akıtma işlemini yapıyoruz. Ondan sonrasında en kaliteli deterjanımızla birlikte yıkama ve çoklu fırçalama işlemine başlıyoruz.

Neden Tuzla Sıcak Suyla Halı Yıkama Firmaları İle Çalışmalıyım ?

Tuzla halı yıkama, çoklu fırçalama sistemi ile elde yıkamadan belki 380 kat daha fazla fırçalanmakta, elastik fırçalar sayesinde halınızda herhangi bir deforme olmamaktadır. Halılarınızın hem altı, hem de üstü aynı anda yıkanmakta ve bol su ile durulanarak yine otomatik kurutma makinalarında hızlıca kurutularak havalandırma ünitemize alınmaktadır. Halılarınız ayrıca tüm olumsuz durumlara karşı sigortalıdır. En ufak bir nem parçası mahal kalmayacak şekilde kurulanıp özenli bir şekilde paketlemeye alıyoruz. Ve bu işlem de bittikten sonra da sizleri mahcup etmeyecek şekilde servis işlemini yapıyoruz. Evininize kadar gelip birebir yüz yüze müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Tuzla Halı Yıkama Firmaları ekibi olarak müşterimizle aramızdaki ikili ilişkilere çok özen gösteriyoruz. Sonuç olarak bize eşyalarınızı teslim ediyorsunuz biz de bunların sorumluluğunu üstleniyoruz. Yıkamış olduğumuz halıları teslim ettikten sonra ilişkimiz yine bizim için bitmiş olmuyor. Yıkanmış olan halınızdaki en ufak bir rahatsızlığınız olduğu durumda biz kendimiz yine evinizden bizzat teslim alıp herhangi bir ücret almaksızın gerekli özeni gösterip yıkayıp size tekrar teslim ediyoruz. Çünkü bizlerin temel ilkesi ilk önce müşteri memnuniyeti. Sizleri mutlu edemezsek eğer mutlu edebilmek için elimizden gelen özenin he zamankinden çok daha fazla gösteririz.

Tuzla Halı Yıkama Fiyatları

Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir biçimde işlem sırasını takip etmesine dikkat edilmektedir. Bu sayede halının evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar olan yolculuğu boyunca gerçekten temizlenip, bu temizliğini muhafaza etmesi garanti edilebilmektedir.

Tuzla Halı Yıkama Fiyatları endüstrisinde devrim niteliğinde teknikler ile halılarınızı temizlemekteyiz. Kalitemiz diğer halı yıkama kuruluşlara açık ara fark atmaktadır. Güler yüzlülüğümüzle, temiz çalışma stilimizle herkese kendimize hayran bıraktırırız. Ayrıca halıdan boya lekesini çıkarabilmek için birçok firma bunun garantisini veremezken biz özel metotlarımız ve gerekli olan deterjan ürünleriyle bu işlemin de üstesinden halımıza zarar vermeden gelebiliyoruz. Bu hususu da göz önünde bulundurarak seçeceğiniz firma hakkında daha iyi bir karar verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Halı yıkama Tuzla ile direkt bağlantıya geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda sizlere baştan sona kadar tam teşkilat hizmet verebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Tuzlada Halı Yıkama Ücretleri & Öneriler

Tuzla halı yıkama sonrasında ise durulama işlemine alınır ve bu sırada saf ve temiz sular kullanılır. Bol su ile halınızın durulama işlemi yapıldıktan sonra vakumlama bölümüne alınır ver halınızdaki suyun bu sistem sayesinde çekilmesini sağlarız. Ne adar vakumlarsak içindeki yoğun iplikler yüzünden bir nebze nem kalacağı için özel kurutma alanlarına alınır. Bu alanların en önemli özelliği tamamen izolasyonu yapılmış ve klimalı olmasıdır. Burada en az 4 en fazla 8 saat bekletilerek halılarınızın kurutulması sağlanır. Özel kurutma odasında kurutma işlemleri de tamamlandıktan sonra halılar kalite kontrolden geçerek herhangi bir kiri ve lekesi kalıp kalmadığı araştırılır. En son olarak paketlenerek sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş olur.

Bizler tüm aşamalarda gerekli olan tüm titizlikleri göstermekteyiz. Halı temizliği çok önemlidir. En az 6 en fazla ise 12 ay içerisinde yıkatılması gerekmektedir. Halılar genel olarak kıştan yaza geçerken bahar aylarında yıkatılması tercih edilir. Fakat bizler için bu durum geçerli değildir. Yaz kış halılarınızı bize teslim edebilirsiniz. Halı yıkatmanın kesinlikle mevsimi yoktur. İstediğiniz her an Tuzla Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde halı yıkama dışında da hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve stor perde temizliğidir. Tüm hizmetlerimizde gereğinden fazla özeni gösterip sizleri memnun etmek tek amacımız.

Sizler de profesyonel ekibimizin bu mucizevi çalışmalarına şahit olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Tuzla Yorgan Yıkama

Tuzla Koltuk Temizleme

Tuzla Halı Yıkama
4.8 (96.52%) 23 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor