(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Tepeören Halı Yıkama

Tepeören halı yıkama tuzla bölgesinde Asipava markasıyla her mevsim uygun fiyatlarla evinize baha kokusu getiriyor. Üstelik ücretsiz servis imkanıyla…

Tuzla halı yıkama, gezici ekibi ve uzman kadrosuyla bir telefon uzağınızdayız. Tepeören halı yıkama olarak kaliteli hizmet vermek için yola çıktık. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe kendimizi geliştirdik. Geldiğimiz noktada, tüm halı tiplerinde garantili temizlik iddiamız ile yolumuza devam ediyoruz. Halı yıkama anlamında üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmenin haklı gururu içerisindeyiz.

Tuzla Tepeören Halı Yıkama

Tepeören halı yıkama, temelinde basit bir işlem gibi görünse de ayrıntılara inildiğinde incelik ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Rengarenk yapıdaki halılarınız, profesyonel ellere teslim edilip, ilk günkü canlılığını koruyarak temizlenmesini kim istemez? Halı yıkama ciddi bir iştir.

İstanbul Tuzla mevkiinde Tepeören halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte evinizden alıyor, profesyonel halı yıkama makinelerimizde yıkayarak kurutuyor ve evinize kadar teslim ediyoruz.

Halınızı yıkarken gerekli özeni gösteriyoruz. Kullandığımız özel halı şampuanları ile renklerini birbirine karıştırmadan, yıpratmadan ilk günkü görünümüyle hazırlamayı hedefliyoruz.

Tepeören Halı Yıkama Firmaları

Tepeören halı yıkama firmaları, evinizden teslim alınan halılarınız, özel araçlarımızla fabrikamıza getirilir. Uzman ekip üyelerimiz, halınızın renk durumunu ve madde içeriğini analiz ederek, en doğru halı şampuanını tatbik etmek üzere makine üzerine alınan halınızın yıkama işlemine başlarlar.

Tam otomatik ve son teknoloji yıkama cihazımız kısa bir süre içinde halınızı yıkayarak istenilen duruma getirir. Halı üzerinde leke ve farklı bir kusur var ise, bunun yok edilmesi için gereken tüm işlemler ayrıca tamamlanır.

Tepeören halı yıkama sonrası kurutma aşamasına geçirilen halınız, rulo yapılarak poşet içerisine konularak tekrar evinize teslim edilmek üzere aracımıza yüklenir. Transfer aracımız, yine sizin müsait olduğunuz gün ve saatte halınızı evinize kadar teslim eder.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Evlerin en çok kullanılan eşyası olarak kabul edilen halılar, günlük ve haftalık temizliğin haricinde oldukça kirlenir. Silerek çıkartılamayan bazı kirler, halınızın iç bölgelerine doğru ilerler ve orada kalırlar. Bu durum, bakteri ve diğer zararlı canlıların oluşumuna sebep olur. Bu risklerden uzak durmak için, periyodik olarak halı yıkama hizmetini tercih etmeniz önerilmektedir.

Tepeören halı yıkama firmamız, size ve halınıza verdiği değer ile kaliteli hizmetine devam edecektir. Temiz halı, temiz bir evin ön bahçesi gibidir.

Tepeören Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor