(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Stor Perde Yıkama

Keyifli kullanımı ve şık görünümüyle son yılların en popüler ev tekstiline dönüşen stor perdelerin temizliği ve bakımı kullananların en çok merak ettiği şeyler arasında yer alıyor. Hatta pek çok kişi stor perde alırken nasıl yıkandığını sormaktadır. Ve bununla ilgili detaylı araştırma yapmaktadır. Stor perde temizliğinde bir numara olan Stor Perde Yıkama siz değerli müşterilerimizin stor perdelerini en iyi şekilde yıkayarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır.

Hava kirliliğin yoğun olduğu yerlerde, rutubetli evlerde, sürekli buhar ve yağ olan davlumbaz ile dışarıya buharı atılmayan ya da havalandırılmayan mutfaklarda, ağır derecede yoğun sigara içilen ortamlarda, stor perdeler normal perdelere nazaran daha çok kirlenir. Bu sebepten ötürü stor perdelerin 3-4 ayda bir temizlemesi yapılması lazım. Firmamız, iş yeri perdesi, ev perdesi fark etmeksizin her yere hizmet sağlamaktadır. Üstelik dilediğiniz yerden stor perdenizi teslim alıyoruz. Mekanizmalarına zarar vermeden numaralandırılarak tek tek söküyoruz.

Sonrasında firmamıza getirip uzman ekip elemanlarımız sayesinde stor perdelerde en ufak bir leke kalmayana dek yıkıyoruz. Bunun için özel yıkama aparatlarımızı kullanıyoruz. Hepsi bittikten sonra kalite kontrolden geçirip iş yerinize ve ya evinize stor perdenizi tekrar yerlerine takıyoruz. Stor perde yıkamada kullanılan deterjanların stor perde kumaşınıza uygun organik, insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermeyen deterjanlar olması gerekmektedir. Kimyasal ilaçlarla yıkanan stor perdeler yıpranır ve ömrü kısalır. Stor Perde Yıkama temizleme olarak stor perde kumaşları için özel tasarlanmış bitkisel deterjan çeşitlerimizle her stora uygun farklı deterjanlar kullanıyoruz.

Kimyasal içerikli deterjanları kullanarak insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmıyor, perdenizin yıpranmasını önlüyoruz. Elimizden geldiğince bizler sizlerin memnuniyeti için her şeyi yapıyoruz. Temizlenmiş olan stor perdeleriniz evlerinize asıldığı günden itibaren evinizin havasının ferahlatacağına emin olabilirsiniz. Stor perdeler genelde %100 polyester iplikten oluşmaktadır. Şöyle bir ince ayrıntı vardır ki aslında en önemli şey üzerindeki kaplamadır. Bu kaplamaya apre denir. Apre ne kadar kaliteli ise perdeniz o kadar geç kirlenecektir. Alanında uzmanlaşmış arkadaşlarımız bunun bilincinde olup perdenin kalitesini, kumaşını dokununca anlayabilecek eğitime sahiptir. Bundan ötürü aklınızda stor perdeme zarar gelecek mi düşüncesinin kesinlikle oluşmasını istemeyiz.

Modern stor perde yıkamacılık sektöründe öncü olma çalışmamız ile beklentilerin hep önünde olma stratejisi, beş yıldızlı hizmet vererek müşterilerimize en yakın olmaktır ilkemiz. Buna nazaran stor perde yıkama işlemi yapan makineleri, siz saygı değer müşterilerimize hak ettiğiniz temizliği tarafımızca sunmaktayız. Amacımız stor perde sektöründe lider konuma yükselmek ve sektörde örnek gösterilen, güçlü bir kuruluş olmaktır. Temiz ve hijyenik yıkama hizmetlerimiz  Stor Perde Yıkama & Temizleme bir telefon kadar uzağınızda. Stor perdelerinizi kurumsal ve profesyonel ellere teslim edin, içiniz rahat olsun.

Stor Perde Yıkama
4.5 (90%) 10 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor