(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şifa Mahallesi Stor Perde Temizleme

Firmamız Tuzla’nın Şifa Mahallesi bölgesinde stor perde temizleme ve yıkama hizmetini uygun fiyatla sunmaktadır. ☎ 0531 762 7200

Şifa Mahallesi Stor Perde Temizleme Stor perdeler günümüzde büyük ölçüde unvan kazanmış olup bu unvanı da hızla yayılmıştır. Kullanış bakımından oldukça kolay olmakla birlikte gözümüze de fazlasıyla şık hale gelmiştir. Fakat bunların yanı sıra temizlikleri kullanıcıların kafasını karıştıran sık konular arasında yer almaktadır. Bu durum sizleri karamsarlığa düşürmesin çünkü stor perdeleriniz Şifa Mahalesi Stor Perdeye teslim edin ve sizler için tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirsin. Bizler evlerinize kadar gelip tüm temizlik işlemlerini üstleniyoruz. Üstelik servis için de hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Eğer stor perdenizi temizletmek için iyi bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bizler çalışma kapsamımızı tamamen müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet adı altında gerçekleştiriyoruz. Stor perdeler yapıları gereği sökme ve takma işlemleri sizlere zor gelebilir. Biz uzman bir firma olduğumuz için her stor perde çeşidinden anlıyoruz ve işlemlerimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Sizlerin de bu durumda yapması gereken stor perdelerinizi bizlere emanet etmeniz olacaktır. Sökme işlemini yaptıktan sonra fabrikamıza getirip burada temizlik işlemlerini uyguluyoruz. Bu esnada tamamen doğal deterjanlar kullanıyoruz.

Şifa Mahallesi Stor Perde Temizleme Firmaları & Fiyatları

Aksi takdirde kimyasal içerikli deterjanları kullandığımız durumlarda stor perdelerinizde renk solması gibi durumlar meydana gelebilir. Evlerinize özenerek aldığınız bu perdelerin kesinlikle zarar görmesini istemeyiz. Stor perdeler genellikle dönen bir mekanizma sistemi ile çalışmaktadır. Bu mekanizma alüminyumdan yapılmış olup silindir şeklindedir. Perdeyi yukarı katlamak istediğimiz zaman yanlarında bulunan ipler sayesinde bunu sağlamış oluruz. Sonrasında ise monte edilen duvardan özenli bir şekilde söküp temizlenmek için fabrikamıza ulaşır. Burada stor perde temizlemek için özel alanlarımız mevcuttur. Büyük geniş sulara daldırıp bir süre bekleterek stor perdelerin üzerindeki kirlerin yumuşamasını sağlarız. Yumuşadıktan sonra ise özel deterjanlarla sünger aracılığı ile hafif darbelerle temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra tamamen saf ve temiz sular ile durulaması yapılır.

Stor perde temizleme aşamasında da durulama aşamasında da kesinlikle sıcak su uygulaması yapmamaktayız. Bu sayede de stor perdelerin rengine ve dokusuna zarar vermemiş oluruz. Şifa Mahalesi Stor Perde Temizleme ekibi olarak tam donanımlı olmamız ile birlikte uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günümüzde birçok yıkamacılar türemiştir fakat bizim onlarla aramızdaki en büyük fark kaliteli hizmet ile birlikte uygun fiyatlarımızın da olmasıdır. https://www.asipavahaliyikama.com/tuzla-stor-perde-yikama/

Şifa Mahallesi Stor Perde Yıkama Ücretleri

Bünyemizde stor perde temizleme dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve halı yıkamadır. Her hizmette stor perde temizlemede olduğu gibi iddiamızı sürdürmekteyiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumda tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. Dahili numaramızı arayıp müşteri sipariş kaydını oluşturabilirsiniz. Bizler de sizlere yoğunluğumuza göre ulaşıp temizlik işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Çünkü bizler Şifa Mahallesi Stor Perde Yıkama Temizleme ekibiyiz. Bizim için bunlar en kolay iştir. Herkesin hayatta belirli becerileri vardır. Bizlerin ise budur. Sizlere kaliteli hizmet vermektir.

Tuzla Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Şifa Mahallesi Stor Perde Temizleme
3 (60%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor