(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şifa Mahallesi Halı Yıkama

Firmamız Şifa mahallesi halı yıkama olarak sıcak suyla birlikte işlem yapan firmaları içerinde en uygun fiyatlıdır. ☎ 0531 762 7200

Tuzla halı yıkama, uzman gezici ekibi ve ücretsiz servisiyle hizmet vermekteyiz. Şifa Mahallesi Halı Yıkama Halılar günlük hayatımızın büyük bölümünü kaplayan en önemli eşyalarımızdandır. Zaman zaman kullanım açıları değişmekle birlikte olup modelleri de birçok farklılık göstermiştir. Şifa Mahallesi halılarınız için gerekli olan tüm özeni gösterip temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ev ve iş yeri halısı fark etmeksizin her türlü yerden ücretsiz servisimizle gelip halılarınızı teslim almamız mümkün.

Halılarda metrekareye göre ücret uygulanmaktadır. Bizlerle iletişime geçerseniz bu ücretlerden sizleri haberdar ederiz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet vazgeçilmez ilkelerimiz olup çalışmalarımızı o yönde sürdürmekteyiz. Günümüzde birçok halı yıkama firması türemiş olsa da maalesef hepsi aynı özeni gösterememektedir. Hatta bazılarının çalışma ruhsatları dahi olmayıp bu işi el altından yapmaktadır. Sizlerin bu tür firmalara kesinlikle müsamma vermemenizi önermekteyiz. Sunmuş oldukları fiyatlar sizleri aldatmasın. Çünkü onlar son derece sağlıksız şekilde sıcak suyla halı yıkama işlemi gerçekleştirmektedirler.

Tuzla Şifa Mahallesi Halı Yıkama Firmaları

Havuz yıkama sistemine başvurmaktadırlar. Havuz yıkama sistemi ne derseniz sizlere şöyle açıklama yapabiliriz; farklı yerlerden toplanan tüm halıları çabuk ve hızlı olması açısından havuz gibi bir yerde bekletip tüm mikropların birbirlerine karışmasını sağlıyorlar. Halbuki bizler her halıya ayrı özeni gösterip, birer birer makinelerimiz içerisinde yıkıyoruz. Sağlığınızın risk altına girmesini istemiyorsanız bu tür sıcak suyla halı yıkamacılara sakın güvenmeyin. Sizler istediğiniz zaman bizim fabrikamızı ziyaret edip halılarınızın nasıl yıkandığına şahit olabilirsiniz. Çünkü bizler bu işi profesyonel olarak yapmaktayız.

Sizlerin bizlere olan güveni sayesinde bugün olmuş olduğumuz konuma yerleştik. Şifa Mahallesi Halı Yıkama özel yıkama metotları sayesinde son derece mükemmel temizlikler gerçekleştirmektedir. Kaliteli temizlik arıyorsanız doğru adrestesiniz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz imkanlar sayesinde halılar ilk günkünden bile temiz hale gelmektedir. Günümüzde pek çok halı çeşitleri mevcuttur. Bu halılar başlıca şöyledir; el dokuma halıları, makine halıları, afgan halılar, 3d halılar, shaggy(şagi) halı, hayvan derisi postlarından yapılmış halılar ve daha birçok halı günümüzde mevcuttur. Bizler her türlü halının temizliğini üstlenmekteyiz. El dokuma halılarına başka metotlar, makine halılarına ise başka metotlar uygulamaktayız.

Şifa Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları & Öneri

Şifa mahallesi halı yıkama fiyatları, bizler uzman bir firma olduğumuz için halıya dokunduğumuz anda ne tür olduğunu hemen ayırt edebiliriz. Sağlığınız açısından halıların düzenli olarak yıkatılması şarttır. En az 6 ay en fazla ise 12 ay aralığında yıkanması gerekmektedir. Aksi halde içlerinde biriken bakteriler yüzünden sağlığınızı ciddi boyutta tehlike altına atmaktadır. Halıların içlerinde yoğun iplikler bulunduğundan ötürü çoğu zaman bakteriler en derinine kadar nüfuz eder ve orada kalırlar. Kendi içlerinde üreyerek de çoğalırlar. Mikroskobik bir kamera ile izleme şansınız olsaydı eğer neden bu konu hakkında bu kadar çok ısrarcı olduğumuzu anlardınız.

Küçükler ama açtıkları sıkıntılar büyük. Bünyemizde Şifa Mahallesi sıcak suyla halı yıkamanın dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şunlardır; koltuk temizleme, stor perde temizleme ve yorgan yıkama. Şifa Mahallesi Halı Yıkama ile iletişime geçtiğiniz durumda tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür.

Şifa mahallesi halı yıkama hizmetlerimiz ile her yerde olduğu gibi bu bölgede de müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Yıkama yaptırmak istediğiniz tüm halılarınızı adresinizden teslim alıyor, kaliteli temizleyiciler ve son teknoloji makinelerimiz ile özenle yıkıyor ve adresinize paketlenmiş bir şekilde teslim ediyoruz.

Tuzla Şifa Halı Yıkama

Normal şartlarda evinizde her gün halılarınızı süpürüp ev tipi halı yıkama makineleri ile yıkasanız dahi birçok toz ve pislik halılarınızın derinliklerine inmektedir. Maalesef ne kadar temizlerseniz temizleyin tamamen bu maddelerden kurtulmanız mümkün olmaz.

Halılarınızın tamamen temizlenebilmesi için profesyonel sanayi tipi makineler ile yıkatmanız gerekmektedir. Asipava ile ilk günkü gibi tertemiz halılara kavuşmanız mümkün.
Halı yıkamada tecrübeli ekiplerimiz ile her zaman size kaliteli servis sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Hizmetin ayağınıza gelmesi için bize sadece telefon etmeniz yeterli. Ekiplerimiz istediğiniz saatte halılarınızı teslim almakta ve en kısa süre içinde temizliğini sağlayarak yine kapınıza kadar getirip teslim etmektedir. Deneyen herkes gibi siz de Şifa mahallesi halı yıkama hizmetleri ile tertemiz ve hijyenik halılara kavuşacaksınız.

Şifa Mahallesi Halı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor