(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şeyhli Koltuk Temizleme

Şeyhlikoltuk temizleme ve yerinde yıkama ile en uygun fiyat – ücretleri ile hizmetinizdeyiz. ☎ 0531 762 7200

Şeyhli Koltuk temizleme konusu günümüzde büyük ölçüde önem arz etmektedir. Çok beğenerek aldığımız koltuklar ne yazık ki zaman aşımında kirlerden dolayı yıpranmalara neden olmaktadır. Görünüşü kadar rahatlığı ile de gönlümüze taht kurmayı başarmışlardır. Şeyhli Koltuk Temizleme koltuklarınızın temizliği için elinden gelenin en fazlasını yapmaktadır. Sahip olduğu makineler sayesinde koltuklar ilk gün künden bile temiz hale gelmektedir. Müşterilerine %100 garantili hizmet gücü sunmaktadır. Bu hizmet gücü sayesinde de adından sık sık söz ettirip kendini ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Koltukların temiz olması günümüzde büyük ölçüde önem arz etmektedir. Yüzeylerinde bulunan çeşitli mikrop ve bakteriler zamanla koltuk yüzeyinden geçerek süngerine kadar geçmeyi başarmıştır. Ev ortamında temizlenmeye çalışan koltuklar ve işini bilmeyen halı yıkamacılar kullandıkları deterjanlar ile de koltuk kumaşlarının tüm özelliklerini kaybetmesine neden olup bu konu daha önemli hale gelmiştir.

Şeyhli Yerinde Koltuk Temizleme

Şeyhli koltuk temizleme olarak kumaşlarının özellikleri ne derseniz sizlere şöyle açıklama yapabiliriz; her kumaşın kendine has dokusu ve malzemesi vardır. Üretim aşamalarında döşemelik kumaş kullanılacaklarından ötürü genellikle kiri iten ve içine hapsetmeyen özellikler çerçevesinde üretilmektedir. Fakat bu özel kumaşların yüzeyine kullanılan yanlış deterjanlar koltuk kumaşının özelliğini bozup kiri emen her hangi bir kumaş haline dönüştürebilir. Bu kumaşları ancak uzman kişiler anlayıp tespitini yapabilir. Amatör kişiler tarafından yapılan temizlikler görünürde temiz olarak gözükse de aslında daha çok kirlenmelerine sebep olmaktadırlar.

Şeyhli Koltuk Temizleme Fiyatları

Şeyhli Koltuk Temizleme her koltuğun türüne ve cinsine göre temizlik işlemleri uygulamaktadır. Temizlik aşamasında ilk önce lekeli bölgelerin lekelerinin çıkarılmasını sağlarız. Sonrasında ise özel su püskürtme cihazlarımız ile ön yıkama işleminden geçirip temizlenmesini sağlarız. Sonrasında ise özel deterjanlar ile dönen mekanizma içinde olan fırçalar ile yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemi hem içe hem de dışa uygularız. Kesinlikle fırçaların her yere ulaşılmasını sağlarız.

Şeyhli koltuk yıkama Sonrasında ise vakumlama işlemi yapılarak koltukların yüzeyindeki kirli sular makine içerisine çekilir. Bu sayede koltuklarınız tertemiz olmuş olur. Günümüzde pek çok kumaş çeşitleri mevcuttur. bu kumaşlar en sık tercih edilenler olarak şöyledir; tay kumaşı, kadife kumaş, gabardin kumaş, natürel pamuklu keten, kanvas-panama kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, deri kumaş, kadife kumaş  vb. Bizler her türlü kumaşın temizliğini  en kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şöyledir; Pendik step halı yıkama, tuzla step halı yıkama, stor perde temizleme ve yorgan yıkamadır.  Her alanda mükemmel temizlikler gerçekleştiriyor ve evlerinize kadar ücretsiz servisimizle ulaşım sağlıyoruz.

Sizler de tüm bu imkanlardan yararlanmak isterseniz Şeyhli Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet sizlerin de hakkı.

Şeyhli Halı Yıkama

Şeyhli Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor