(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Şeyhli Halı Yıkama

Pendik Şeyhli halı yıkama firmaları olarak 2018 yılı en uygun fiyatlarla hizmet vermekten ve tavsiye edilmekten gurur duymaktayız. ☎ 0531 762 7200

Şeyhli Halı Yıkama, halı yıkama konusunda son derece profesyonel olup işlerini de bu profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Halı yıkama konusu günümüzde oldukça teferruatlı gözüken fakat bizler için de son derece kolay olan işlemdir.

Halı yıkamak artık kabusunuz olmasın çünkü bizler halılarınızı evlerinizden teslim alıp beş yıldızlı hizmet gücünde hizmet sağlıyoruz. Halı evimizin şıklığına şıklık katan en önemli detaylardan biridir. Günümüzde ev dışında da birçok kullanım alanları vardır. İş yerlerinde de sık sık karşımıza çıktığı gibi son zamanlarda kafelerde de dekor amaçlı halılar tercih edilmektedir. Bizler her alanda olan halıların temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her nerede olduğunuz da bizler için önemli değildir.

Şeyhli halı yıkama, halı temizliği konusu yabana atılmamalıdır. Çünkü halıların içlerinde türlü türlü mikroplar bulunmaktadır. Bu mikroplar zamanla alerjik hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır. En önemli alerjenler, ev içinde bulunan alerjenlerdir. Alerjiye yol açan bu mikropların vücut proteinleri ve dışkıları onlardan türlü türlü hastalık kapmamızın nedenleri arasındadır. Bu tür mikroplar genellikle en çok toz biriken yerleri sevmekle birlikte olup orada birikir ve yaşarlar. Evimizde en çok toz olan yer halılarımızın olduğunu düşünürsek bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlayabilir. Kalın halılarda bu durum daha çok söz konusu olabilir.

Şeyhli Halı Yıkama Firmaları Öneri

Şeyhli halı yıkama, hem bizler için hem de çocuklarımız için bu konunun ne kadar önemli olduğunun farkına bir kez daha varabiliriz. Çocuklar yerlerde daha çok vakit geçirdikleri için onları tüm bu zararlı koşullardan korumamız gerekmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi adına onları mikropların üzerlerine bırakıp hastalanmasına neden olmayın. Çünkü onların bünyesi bizlere göre daha zayıf olduğundan hastalanmaları da bir o kadar kolay olacaktır. Evde ev hanımların kullanılması için üretilen halı yıkama makineleri mikropların oluşması için daha uygun şartlar oluşturacaktır. Çünkü siz bir yeri temizlediğinizi düşünürken aslında bir yeri kirletip orada daha kötü şartlar oluşmasına neden olursunuz.

Araştırmalara göre de elektrik süpürgeleri, ev tipi halı yıkama makineleri(elektrik süpürgesine benzer) temizliği aşamasında ortama tüm bakteriler yaymaktadır. Ve bu içine topladığınız bakteriler kapalı ortamda kaldığı için daha çok çoğalarak büyümektedirler. Elektrik süpürgesini de temizleme işlemlerini de mümkün mertebe açık alanda yapmanızı önermekteyiz.

Şeyhli Halı Yıkama Fiyatları, Ücretleri, Tavsiye

Şeyhli Halı Yıkama sizlerin bu tür zorluklarla baş etmesini istemediği için halılarınızı evlerinizden teslim alıp tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bizler işlerimizi son derece titizlik ve kalite standartları içinde gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde halı yıkama dışında başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler ise başlıca şöyledir; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve stor perde temizliğidir. Tüm alanlarda son derece titizlikle çalışıp, çalışmalarımızı da o yönde sürdürmekteyiz.

Sizler de tüm bu imkanlardan yararlanmak isterseniz bizlere iletişime geçebilirsiniz. Şeyhli Halı Yıkama olarak sizlere 7/24 hizmet sağlamaktayız. Kaliteli hizmet de beş yıldızlı temizlik sizlerin de hakkı.

Pendik Halı Yıkama

Şeyhli Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor