(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Sapanbağları Koltuk Temizleme

Sapanbağları koltuk temizleme yerinde yıkama olarak asipava adıyla pendikten tüm İstanbula hizmet veriyoruz. ☎ 0531 762 7200

Spanbağları koltuk temizleme -yerinde yıkama Koltuklar evlerimizin en gözde ürünü olan ve vazgeçemediğimiz eşyalardır. Zamanla değişik modelleri ile gönlümüzdeki yerini garantilemiş olup renkleri ile de gözlerimize oldukça güzel biçimde hitap edip, görsel şölen sunmayı başarmıştır. Bizler evlerimize koltuk alacağımız zaman oldukça hassasiyet göstermekteyiz. Çünkü koltuklar evimizdeki demirbaş eşya olması ile birlikte düzenli kullanıldığı takdirde uzun yıllarca kullanacağımız önemli bir eşyadır. Özenle seçtiğimiz koltuklar evlerimize geldikten sonra ne yazık ki kullanırken yeteri kadar özeni gösteremeyiz. Çünkü zamanla kirlenir ve kirler koltuk yüzeylerin aşınmasına ve renklerinin de solmasına neden olur. Tam bu esnada Pendik Sapanbağları Koltuk Temizleme devreye giriyor ve koltuklarınızın yıpranmaması renklerinin de solmaması için gereğinden fazla özeni sizler için gösteriyor. Sizler de koltuklarınızı emin ellere teslim edip kısa sürede temizlenmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bizler son derece hassasiyet gösterip koltuklarınızda beş yıldızlı hizmet gücü sağlayarak temizliyoruz. Bugüne kadar sahip olduğumuz sertifikalar ise işimizin ne kadar güvenilir yaptığımızın kanıtıdır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumda evlerinize gelip yerinde temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri tamamen gözleriniz önünde gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz koltuklarınızı fabrikamıza ulaştırıp orada da temizlik işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Fakat taşıma esnasında zararlar oluşmaması için bizler de sizlerin de yoğunlukla yapmış olduğu talep doğrultusunda sık sık evlerde temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizler son teknoloji makineleri kullanmış olup yerinde temizlik için de her zaman yanımızda gerekli olan malzemeleri getirmekteyiz.

Sapanbağları Koltuk Yıkama

Sapanbağları Koltuk Temizleme, düzgün iş ahlakı ile, işine göstermiş olduğu titizlik ile de son derece ön plana çıkarmaktadır kendini. Bizlerin koltuklarınızın yerinde temizleme işlemini merak ediyorsanız sizlere kısaca şöyle açıklama yapabiliriz; ilk önce koltuklardaki lekeli bölgelerin tespiti yapılır ve varsa eğer o bölgelere leke çıkarıcılar uygulanır. Sonrasında ise koltuklar özel su püskürtme cihazları ile su püskürtülerek ön yıkama işleminden geçmektedir. Daha sonraki aşamada ise koltuklarınıza uyumlu olan deterjanlar ile sabunlanarak fırçalanır. Fırçaların uçları son derece yumuşak olmakla birlikte dönen mekanizma içinde yerleştirilmiştir. Bu sayede her yere eşit ve orantılı biçimde dönerek fırçalama işlemini gerçekleştirir. Bu adımın uzunluğu koltuklardaki kir oranına göre değişiklik gösterebilir.

Sapanbağları Yerinde Koltuk Temizleme – Pendik

Birkaç defa fırçalandıktan sonra koltukların yüzeyinden kirli ve sabunlu suların gitmesi için vakumlama makinesi kullanılır. Vakumlama makinesinin en önemli özelliği suyu vakumlayarak içine çekmesidir. Bu sayede koltuklarınız hem daha temiz olur ve hem de çok daha çabuk kuruması sağlanır. Vakumlama işlemi de bittikten sonra koltuklarınızı oda sıcaklığında kurumaya bırakırız. Bu esnada sizlerin koltuklarınızı 8 ile 12 saat arasında kullanmamanızı öneririz. Koltuklarınızın temizliği yapıldığı andan sonra evinizdeki kokuların değiştiğine ve daha ferah ortamın hakim olduğuna şahit olacaksınız. Sizler de tüm bu profesyonel hizmetimizden yararlanmak isterseniz Sapanbağları Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; yorgan yıkama, pendik halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumda tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür.

Ee hadi durmayın ve arayın. Kaliteli temizlik gücü sizlerin de hakkı.

Tuzla Halı Yıkama

Sapanbağları Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor