(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Sapanbağları Halı Yıkama

Pendik sapanbağları halı yıkama olarak hizmet veren Asipava firmamızın internete özel indirimleri için bizi arayın ☎ 0531 762 7200

Sapanbağları Halı yıkama konusu günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Zamanla kirlenmiş olan halılarınızı düzenli olarak yıkatmanızı önermekteyiz. Halı yıkatmanın bizler için mevsimi yoktur. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçip halılarınızı yıkatabilirsiniz. Sapanbağları Halı Yıkama işinde son derece profesyonel olmak ile birlikte, tamamen uzman olan kadroya da sahiptir. Halılar uzun zamanlar kullanım sonucunda eski görüntülerini kaybederek üzerlerinde lekeler oluşmasına ve sararmasına neden olur. Bu tür durumlar ise halılarınızın artık yıkanma zamanının gelmiş hatta geçmiş olduğunun belirtisidir. Günümüzde halıların türlü kirlerden korunması için halı örtüleri üretilmiştir. Bu örtüler belli bir müddet halınızı kirden ve tozlardan korumuş olsa da onlar da zamanla özelliğini kaybedecek ve halılarınızın kirlenmesine neden olacaktır. Sizlerin böyle durumlarda yapması gereken tek şey iyi bir halı yıkama firması ile anlaşıp halılarınızın onlara yıkatmanız olacaktır.

Sapanbağları Halı Yıkama Fiyatları & Ücretleri

Sapanbağları halı yıkama düzenli yıkandığı takdirde sağlığınız da tehlike altında olmayacaktır. Düzenli biçimde yıkanmaz ise içlerinde türlü türlü mikrop, mayt, bakteri ve çeşitli diğer böcekler oluşacaktır. Bu böcekler genellikle halıların üzerine dökülen yemeklerle ve ipliklerle çoğalmaktır. Eğer halınız yün halı ise hayvanların üzerlerinde oluşan çeşitli böcekler bir süre sonra halınızın içinde oluşmaya başlayacaktır. Onun için yün halı kullananlar bu duruma daha çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Halılar senede en ay 1 en fazla 2 defa yıkatılması gerekmektedir. Tabi bu durum sizlerin halılarınızı nasıl ve ne şartlar altında kullandığınıza da bağlı.

Sapanbağları halı temizleme eviniz kalabalık veya misafir çok ağırlıyor iseniz halılarınızı en az 6 ayda bir yıkatmanız gerekmektedir. Tabi ki iş sadece onla da bitmiyor. Her gün düzenli olarak halılarınızın üzerini elektrik süpürgesi yardımıyla da çekmeniz gerekmektedir. Halılar yapıları gereği tozu ve kiri kendilerine çekme özelliğine sahiptir. Halısız bir evin ne kadar çabuk tozlandığını illa ki gözlemlemişsinizdir. Hatta bu tozlar temizlenmediği zaman ortalıkla yün topağı oluşturup bir oraya bir buraya savrulup dururlar. Bunun sebebi ise tozların yapışacak bir yer bulamasıdır. Bu tozlar gözünüze son derece masum gelse de işin aslı aslında öyle değildir. Çünkü içinde türlü türlü bakteriler mevcuttur.

Pendik Sapanbağları Halı Yıkama Firmaları

Sapanbağları Halı Yıkama sizlerin sağlığına son derece önem verdiği için bizlere düzenli olarak halılarınızı yıkatmanızı önermekteyiz. Halılar temizlendiği zaman evinizdeki atmosferin de birden değiştiğine şahit olabilirsiniz. Bunun sebebi ise halıların içindeki bakteriler doğal ev ortamını bozduğu gibi siz fark edemeseniz bile olduğu yerde kötü kokular yaymaktadır. Sizlerin fark edememesinin sebebi ise sürekli içinde olup o kokuya alışmanızdır. Bizler sizlerin alışkanlıklarını değiştirmeyi vaat ediyoruz.

Halılarınızı ilk günkünden bile temiz hale getiriyoruz. Bünyemizde Tuzla halı yıkama firmaları dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; stor perde temizleme, yorgan temizleme ve Sapanbağları koltuk temizlemedir.

Tüm hizmetlerde %100 garantili hizmet sağlıyoruz. Sizler de tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Sapanbağları Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sapanbağları Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor