(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Rahmanlar Halı Yıkama

Rahmanlar halı yıkama firmaları olarak uygun fiyatlı ve ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. her mevsim evinize bahar kokusu. ☎0531 762 7200

Rahmanlar halı yıkama, evinizdeki halıların hijyeninde yüksek yıkama potansiyeli sağlar. Türk örf ve adetlerinde temizliğin yeri ayrıdır. Kartal halı yıkama, Türk halkı olarak halı temizliğine gösterdiğimiz özen de bambaşkadır. Önceden halılarımızı sokaklarda yıkıyorduk. Fakat bu, su israfına ve insan gücünün yetersiz kalmasına neden oluyordu. Artık son teknoloji makinalar ile halılarınızın temizliği güvende.

Halınızın çeşidine zarar vermeden yapılan bu temizlikte tam donanımlı makineler kullanıyoruz. Böylelikle hem su israfı olmuyor hem de siz değerli zamanınızı kendinize ayırabilme olanağı bulmuş oluyorsunuz. Rahmanlar halı yıkama olarak halılarınızı bize teslim ettikten kısa bir süre sonra birinci sınıf hizmet kalitesinde sizlere yıkanmış, tertemiz halılarınızı poşetleyerek geri teslim ediyoruz.

Rahmanlar Halı Yıkama Firmaları

Rahmanlar halı yıkama firmaları, neden makineli halı yıkama sistemi tercih edilmeli?: Birçoğumuz apartmanlarda yaşıyoruz ve halılarımızı yıkayabileceğimiz bir yerimiz olmayabiliyor. Balkonda veya dışarıda, kaldırım üzerinde yıkanan halıların hijyenikliği ile makineli halı yıkamanın hijyenikliği arasında büyük bir fark vardır. Biz, halılarınızı yıkarken tamamen dış ortamdan izole ediyoruz.
Yıkama ve durulama işlemleri gerçekleştikten sonra kurutmaya alarak 0 hijyen sağlamış oluyoruz. Ayrıca halının çeşidi göze alınmadan yapılan temizlemeler halıya ciddi zarar verebilir. Makinelerimiz ile bu sorunu da ortadan kaldırmış oluyoruz.

Rahmanlar Halı Yıkama Fiyatları

Rahmanlar halı yıkama fiyatları uygun olmasına rağmen halılarınız yıkanırken hangi işlemlerden Geçiyor?: Halılarınızı yıkarken birden fazla işleme tabi tutuyoruz. En kaliteli sonucu alabilmek adına büyük bir titizlikle çalışıyoruz.
1) Yıkama işlemine başlamadan önce halı yüzeyine yapışan tozlara müdahale ediyoruz. Halıyı tozlarından arındırıyoruz.
2) İster elde yıkama olsun ister makineli yıkama olsun halıdaki lekeleri tespit edip ona göre işlem yapan çok az yer vardır. Biz, halı dokusuna zarar vermeden lekeleri uzaklaştırıyoruz.
3) Daha sonra halılarınız yüksek performans makinelerimiz ile halıya uygun miktar su ve doğal şampuanlar ile yıkanmaya başlar. Her halının alması gereken su ve şampuan miktarı farklıdır.
Buna dikkat edilmezse halınız zarar görebilir.
4) Halınız fazla sulardan arındırılarak durulanır.
5) Halılarınızdaki fazla sular çekildikten sonra kurutma işlemine geçilir.
6) Kuruduktan sonra son kontroller yapılıp artık halılarınız size temiz olarak teslim edilmeye hazır hale gelir. Poşetlenen halılar belirttiğiniz adrese getirilmek üzere yola çıkar.

Titiz ve deneyimli ekibiyle halılarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz Rahmanlar halı yıkama, sizlere memnun kalacağınız yüksek kalite hizmet sunmaktan memnun duyacaktır.

Rahmanlar Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor