(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Pendik Yorgan Yıkama

Kış aylarının vazgeçilmezi, ısınmak için en çok kullandığımız bu ürün Pendik yorgan yıkama ile artık tertemiz olacak. Yorganlar kış aylarının vazgeçilmez bir unsurudur. Gerek çift kişilik olsun, gerekse tek kişilik. Soğuk zamanlarda ısınmak için ilk önce başvuracağımız tekstil ürünüdür. Ortalama bir insanın 8 saat uyuduğu düşünüldüğünde vücudumuzun en fazla temas kurduğu materyeldir. Kendi içinde modellerine göre ayrılabilir. Bunlar; anti-stres yorgan, anti-mayt yorgan, mikro elyaf yorgan, bambu yorgan, yün yorgan, kaz tüyü yorgan vs. olmak üzere birçok çeşide ayrılıyor.
Pendik Yorgan Yıkama Fiyatları ‘da her türlü yorgana göre temizlik yapılabilmektedir. Bazen yorganlarımıza herhangi bir şey bulaşmadığı halde de kirlenmesi mümkün. Bu genelde kullanılan zaman aşımından kaynaklanıyor. Sararıp renkleri solabiliyor. Bizler bu tür lekelerin de üstesinden tamamen doğal ve organik deterjanlarımızla gelmekteyiz. Ayrıca kısa bir bilgi; yorganlarımızın kokmasını, leke tutmasını istemiyorsak zaman zaman havalandırabiliriz. Aksi takdirde sürekli kullanım durumunda içinde bakteri ve türevi şeyler ürer ve kötü kokulara sebebiyet verebilir. Ağzımız, yüzümüz, vücudumuz temas ettiği için yıkanma koşulları da bir o kadar önemlidir.

Yorganların yazlık olan çeşitleri de vardır. Bunlar kışın nasıl bizi ısıtması için sıcak tutuyorsa yazın yani mevsimlik de denebilir serin tutmasını sağlıyor. Bu tür yorganları da firmamız ayrıntısına kadar ve gerektiğinden fazla özeni göstererek yıkamaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama özel deterjanlarımızla yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Pendikte Yorgan Yıkama Firmaları ve Fiyatları

İyi yorgan yıkamak için uyguladığımız işlemler şunlardır: Önce Pendik yorgan yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve başla düğmesine basılır.

1.Aşama: Ön Yıkama; Otomatik Yorgan Yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem otomatik olarak 150 litre su alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.
2. Aşama: Ana Yıkama; bu aşamada makinemiz 150 litre suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.
3. Aşama: Durulama; yorgan veya battaniyeler durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.
4. Aşama: Sıkma; sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır. Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur. Yorgan yıkama işlemi evde zor ver bir hayli zahmetlidir. Bizi tercih ettiğiniz takdirde profesyonel ekibimizde yorganlarınızı temizlemek için gerektiğinden fazla özeni göstereceğimize emin olabilirsiniz. Yün yorganların kuruması diğer yorganlara göre biraz daha uzun sürebilir.
Pendik yorgan yıkama ekibi olarak servis esnasındaki hijyene çok önem vermekteyiz. Tamamen kurumamış hiçbir yorganı size teslim etmemiz mümkün değildir. Aksi halde kötü koku ve bakteriyelden oluşan hastalıklara sebebiyet gösterebilir. Ekibimiz, tüm yetenekleri ile yorganlarınızı tamamen temiz pak şekilde sizin evinize servisini yapacaktır. Tüm bu imkanlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Pendik Yorgan Yıkama
4.8 (96.67%) 6 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor