(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Pendik Stor Perde Yıkama

Evimizdeki en göze gelen ve evimizin şıklığına şıklık katan eşyası perdesidir. Stor perde olması da bu durumu ikiye katlıyor. Perdemiz güzelse ve temizse evimiz bir o kadar güzelleşiyor. Fakat zamanla temizliği bizi içinden çıkılmaz durumlara sokabiliyor. Her güzelliğin bir kötü yanı olur algısını biz bu esnada yıkıyoruz ve stor perdelerinizin temizliğini bizzat üstleniyoruz. Pendik Stor Perde Yıkama ekibi olarak sizlere dört dörtlük hizmet sağlıyoruz. Yıkanan perdeleriniz özel olarak yaptırılmış perde kurutma askılarında kırışmadan tozdan ve kötü hava koşullarından uzak olarak özel kurutma odalarında kurutuyoruz. Ayrıca sökme derdiniz de yok. Pendik Stor Perde olarak perdeyi söküm işlemi de tamamen bize ait. Stor perdede kullanılan kumaş türevleri lekelerin çıkma riskini veya şansını arttırabiliyor. Fakat bu algı stor perde yıkama firmamız için mümkün değil. Lekelerin en derinine kadar araştırmasını yapıp temizlik şeklini de ona göre deterjanla uyguluyoruz. Üstelik stor perdenize hiç bir şekilde zarar vermeden. Kirlerin perdelerinizi eskitmesine izin vermiyoruz.

Stor perdeler düzenli olarak her üç ayda bir yıkandığı takdirde hem kendi görünümlü sağlayacak hem de perdenizin ömrü uzamış olacaktır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Ve ekibimizin profesyonelliği sayesinde stor perdenize zarar vermeden temizliyoruz. Üstelik çıkmayan inatçı lekeler de bunu yapmamıza engel olmuyor. Çünkü biz Pendik Stor Perde yıkama ekibiyiz.

Stor perdeler yıkanmak için yerinden sökülürken kornişe tutturulan tırnaklar aşırı zorlandığı zaman yerinden kırılabilir ve bir daha o tırnakla yerine takamazsınız. Ayrıca perdeler yerinden sökülürken stor perdenin açık bir şekilde değil de kapalı bir konumda iken yani yukarı konumda iken perdenizi çıkartılmasını sağlamaktayız. Çünkü üzerinde bulunan kumaş sökme sırasında zorlama ile mekanizmaya tutturulduğu yerinden çıka bilir bu da stor perdenizin deforme olmasına yol açar. İşini bilen genç ve dinamik arkadaşlarımız sayesinde; kirler ve tozlar, inatçı lekeler, yağ lekeleri vs. hiç birisi gözümüzü korkutmuyor. Sizlerin de artık gözünüzün korkmamasını istiyoruz ve içiniz rahat bir şekilde stor perdelerinizi bizlere teslim etmenizi temenni ediyoruz.

Pendik Stor Perde Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor