(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Özel Halı Kurutma Odası

Halılarınızı bilindiği üzere evde yıkamayı değil de halı yıkama firmalarında yıkatmayı önermekteyiz. Çoğu firmalar ise özel kurutma odaları kullanmaktadır. Bu odaların en önemli özelliği ise klimalı olmasıdır. Bu sebeple de halının nemi alınır ve %0 ‘a düşer. Bu işlem halı yıkama firmaları için çok önemlidir. Hatta olmazsa olmazıdır.

Nemi alınmayan halının tamamen temiz olmasının ihtimali yoktur. Çünkü zamanla içinde nemden oluşan türlü türlü bakteriler ürer ve halının rutubetlenmesine sebep olur. Bizler titizlikle çalışır ve böyle olası durumlara ihtimal vermeyiz. Özel halı kurutma odasının diğer en önemli özellikleri ise halınızın kesinlikle güneşle birebir temas etmemesini sağlaması ve halınızın 3-4 saat gibi hızlı sürede kurumasıdır.

Herkes bilmese de şöyle bir durum vardır ki yıkamış olduğumuz bir kıyafetimiz bile daha hızlı şartlarda kurumuş olması itibari ile daha temiz olur ve daha güzel kokar. Halılarımızın içindeki yoğun ipliklerin kurumasını siz düşünün farkı ayırt edin. Şöyle de bir bilgi verebiliriz ki güneş halımızdaki renkleri soldurur ve halının dokusuna zarar verir. Ayrıca egzoz dumanı, sokak tozu derken de kirlenmesine sebep olup etrafa hoş kokular yaymaz. Bundan ötürü halı yıkama firmaları özel kurutma odaları tercih etmektedir.

Özel Halı Kurutma Odası
4.2 (84.44%) 9 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor