(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Orhanlı Halı Yıkama

Orhanlı halı yıkama Tuzla bölgesinde kalıcı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Özel halı şampuanlarıyla yaz çiçeklerinin kokuları halılarınızda olacak.

Tuzla halı yıkama, Asipava markasıyla hizmet vermektedir. Orhanlı halı yıkama, halıların uzun ömürlü ve tertemiz olabilmesi için kurulmuş son derece kaliteli bir işletme olarak hizmet veriyor. Evlerin olmazsa olmazı halıları yıkamak bazen zahmetli bazen de fazlasıyla yorucu olabiliyor.

Halıda oluşan kurumuş inatçı lekeleri ya da yıpranmaları çıkarmak ise ev hanımları için bir zulme dönüşüyor. Ama kurulan halı yıkama fabrikası sayesinde halılar renkleri karışmadan ve solmadan itina ile yıkanıyor. Orhanlı halı yıkama, özellikle kan, kahve, yağ ve benzeri lekelerle mücadelede halı yıkama fabrikası rakiplerine fark atıyor.

Tuzla Orhanlı Halı Yıkama

Orhanlı halı yıkama, Halı yıkamada en büyük sorun çıkması güç zorlu lekeler olarak görülüyor. Bu nedenle halı yıkamada en çok dikkat edilmesi gereken doğru deterjan seçimi. Halı yıkama fabrikası bu konuda kendine güvenerek ithal şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile halıları kirlerden arındırıyor. İthal şampuan ve leke çıkarıcılar ile arındırılan halılar, solmadan desenlerini ve renklerini koruyorlar. Bu noktada uzman ellerde halılar profesyonelce yıkanmış oluyor.

Orhanlı Halı Yıkama Firmaları

Halılar müşterilerden alındığı andan itibaren yıkandıktan sonra teslim edilinceye kadar yırtılmaya, yıpranmaya ve zedelenmeye karşı sigortalanmış oluyor. Bu da halı sahiplerine güvenli bir hizmet olanağı sağlıyor. Aynı zamanda halılar Orhanlı halı yıkama firmaları tarafından kaybolma riskine karşı da sigortalanıyor.

Müşterilerin halılarında doğabilecek olan her türlü zarara karşı ise halıların zararları da şirket tarafından karşılanıyor. Yani bu da verilen hizmet doğrultusunda garanti kapsamında.

Tuzla Orhanlı Halı Yıkama Fiyatları

Orhanlı halı yıkama fiyatları, halıların çeşitlerine göre yıkama koşulları da farklılık gösterir. El dokuma halıları kök boya ve kimyasal boyanın kullanımı ile birlikte oldukça özen isterken makine halısı ise günümüzde en sık kullanılan halı çeşididir. Diğer halılara göre yapısal özellikleri nedeniyle oldukça hassas olan makine halısına uygun halı şampuanı ve yıkama koşulları uygulanmalı. Bu halının ömrünü daha da uzatacaktır.

Özel tasarım halılar ise son teknolojiyle ve titiz bir şekilde yıkanmalıdır. Yıkama, sıkma ve kurutmanın ardından halılar son paketleme aşaması da dahil olmak üzere özenli bir hizmet ister. Bu nedenle özel tasarım halılar, en zor yıkama gerektiren halılardır. Orhanlı halı yıkama ise en iyi hizmeti verir.

Orhanlı Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor