(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Shaggy Halı Yıkama

Maltepe shaggy halısı yıkama alanında uzman personellerimiz en uygun fiyatlarla tavsiye edilen bir hizmet sunmaktadır. ☎ 0531 762 7200

Maltepe shaggy halı yıkama olarak belirtmek isteriz ki ; Halılar sağlık için filtre görevi görüp üstlerinde toz, kir, mikrop, bakteri, akar gibi maddeleri yakalayıp barındırırlar. Bu yüzden shaggy halısı özellikle dikkat edilmesi gereken konudur. Diğer halılara oranla iplikleri daha yoğun ve uzun olduğu için zarar görmeden ve derinlemesine bir temizlik yapılması gerekir.

Eğer zemin halı kaplı ise zeminden çıkarıldığında oluşan toz ve kir oldukça fazladır. Uzun zaman kaldırılamayan halılarda profesyonel bir temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Normal süpürme işlemi ile halıya gömülü bakteriler öldürülmemektedir. Yerinde halı yıkama hizmeti ile profesyonel firmamız halınızı yerinde de temizleyebilir. Eğer Maltepe shaggy halısı yıkama hizmetimizden yararlanmak isterseniz, firmamız teknik personeli malzeme, ekipman ve kimyasal malzemeleri ile yerinde temizlik yapacaktır.

Maltepe Shaggy Halı Yıkama Fiyatları & Tavsiye

Ayrıca otellerde, öğrenci yurtlarında, kreşlerde halıların temizliğini yerine getirmekteyiz. Halı ve halıfleks kaplı zeminleri en iyi biçimde temizlemekteyiz. Bunun dışında cafelerde minderlerin ve sandalyelerin kılıflarını, otobüs, minibüs, otomobil koltuk ve döşemelerin temizliğini yapıyoruz.

Yüksek devirde çalışan, çok fazla emiş gücüne sahip makineler ile Maltepe shaggy halı yıkama işlemini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Yerinde ya da özel yıkama tesisimizde halıların dip kısımlarındaki pisliklere kadar temizliğini sağlıyoruz. Bu işlem esnasında hiçbir şekilde ipliklerine zarar vermemekteyiz.

Pendik Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Shaggy Halı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor