(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Nepal Halı Yıkama

Maltepe nepal halı yıkama ile Tam kuruluğa ulaşan halılarınız hijyenik hale getirilerek paketlenerek adresinize teslim edilir.

Maltepe Nepal Halı Yıkama ; Nepal halılar koyun yününden dokunması nedeniyle özel olarak yıkanması gereken halılardandır. Halının özel dokusu ve rengi yanlış yıkama veya temizleme müdahalesi ile kalıcı şekilde bozulabilmektedir. Yünün özelliği üzerine dökülen sıvıları veya zamanla oluşan kirleri alt katmanlarına kolaylıkla geçirmesidir. Bu nedenle elde temizleme girişimleri yüzeysel olarak temiz görünmeye sebep olur. Halı yünün dibinde ise kirler birikerek sağlığa zararlı hale gelmektedir. Firmamız Maltepe nepal halı yıkama hizmeti ile son derece değerli olan halılarda tam anlamıyla temizlemektedir.

 Halının Yıkama Aşamaları

Nepal halının yıkanması için deneyimli elemanların kullandığı kaliteli temizlik maddeleri ve halı temizleme için özel imal edilmiş makineler ile yapılmaktadır. Halılarda mevcut leke ve kirler farklı özellikte temizlik maddelerinin kullanımını gerektirmektedir. Temizlik işlemi için halı incelenerek hangi temizlik ürünün kullanılması gerektiğine karar verilir. Halının öncelikle tozdan arındırılır. Müteakiben ön yıkama yapılır.

Maltepe Nepal Halı Yıkama Firmaları & Fiyatları

Ana yıkama halı yıkama makinesi ile yapılmakta kir ve lekeler çıkarılmaktadır. Kurutma işleminde halının dokusuna zarar vermeyecek şekilde santrifüjlü makinelerle neminin % 95’ine yakının alınması işlemi yapılmaktadır. Geri kalan % 5 civarındaki nem alma makinelerinin çalıştığı odada tam olarak kurumaya bırakılmaktadır. Maltepe nepal halı yıkama Tam kuruluğa ulaşan halı hijyenik hale getirilerek paketlenerek adrese teslim edilir.

Maltepe Step Halı Yıkama

Maltepe Nepal Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor