(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Ladik Halısı Yıkama

İşinde uzman olan firmamızla Maltepe ladik halısı yıkama kategorisinde, halılarınız için en iyi temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

İşinde uzman olan firmamızla Maltepe ladik halısı yıkama kategorisinde, halılarınız için en iyi temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Temizlik kategorisinde tercih edilen bütün profesyonel çözüm seçenekleri, halıların yapısına göre farklılık göstermektedir. Halının yapısal özelliklerine göre temin edilen temizlik maddeleri, işinin ehli olan ekipler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Pratik ve etkili halı yıkama seçenekleriyle, halıların yıkanması artık sorun teşkil etmiyor. Nepal, Hereke ve diğer değerli halı çeşitlerinin yanı sıra Maltepe ladik halısı yıkama kategorisindeki seçenekler de özel olarak temizlenmektedir. Ücretsiz aracımızla halılar evinizden alınmaktadır. Halıların uç kısımlarına etiket yapıştırılmaktadır. Temizlikten önce lekeler için özel kimyasallar kullanılmaktadır.

Maltepe Ladik Halısı Yıkayan Yerler ve Fiyatları

Çıkmayan lekeler için tercih edilen kimyasallar, lekeleri kısa sürede çıkarmaktadır. Lekelerin çıkarılmasında etkili çözüm seçeneklerini tercih eden elemanlarımız, daha sonra özel makinelerde halıları kısa sürede yıkamaktadır. Maltepede ladik halısı yıkama seçenekleriyle, bütün değerli halılarınız için, farklı temizlik yöntemleri tercih edilmektedir. Temizliğin imandan olduğunu kabul eden halkımız için, en iyi temizlik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Pratik şekilde gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri, kısa zamanda teslim edilmektedir.

Maltepe Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Maltepe Ladik Halısı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor