(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Koltuk Temizleme

Asipava firmamız maltepe koltuk temizleme yıkama olarak en uygun fiyatları ile en seçkin firmalar arasında yer almaktadır. Tel: 0 531 762 72 00

Firmamız Maltepe koltuk temizleme olarak derki ; Koltuklarımız evlerimizi şenlendiren en gözde eşyalardır. Gerek renkleriyle olsun gerekse modelleriyle son zamanlarda gönlümüzü fethetmişlerdir. Çatısız ev düşünemeyeceğimiz gibi koltuksuz evi de pek düşünmememiz mümkün değildir. Peki sizler hayatınızın parçası olan koltuklara gerekli özeni verdiğinizi düşünüyor musunuz? Temizliği ve bakımının da son derece hassas olduğunu biliyor musunuz?

Tüm bu soruları aklınızdan silmek sadece Maltepe Koltuk Temizleme ‘nin elinde. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumda koltuklarınızın a’dan z’ye tüm temizlik işlemlerini üstleniyoruz. Düzenli zamanlarda temizlik de yaparsanız değmeyin keyfinize. Sizden iyisi yok. Evinizde atmosferin birden değiştiğine şahit olacaksınız. Eğer koltuklarınızın düzenli olarak temizliğini yapmazsanız evinizde kötü kokular oluşmakla birlikte bakterilerin üremesine de neden oluyor. Bu bakterilerin oluşmasını engellemek için bahsettiğimiz gibi düzenli olarak koltuklarımızı temizletmemiz gerekmektedir. Bu temizliği kesinlikle ev şartları altında yapılmasını önermemekteyiz.

Maltepe Koltuk Temizleme Firmaları

Çünkü kirin daha çok kumaşın yüzeyine yapışmasına neden olmaktadır. Ve kullandığınız deterjandaki kimyasal oranının da ne kadar çok ve ya az olduğunu bilmediğinizden ötürü koltuk kumaşınızda renk solması ve kumaşın delinmesi gibi kalıcı deformasyonlar oluşur. Ve bu deformasyonların da geri dönüşü olmamaktadır. Çok severek aldığınız koltuk yüzeyleri birden bire eskir ve kullanılamayacak hale gelir. Bu tür durumların oluşmaması için bizim gibi uzman bir firmaya danışabilirsiniz.

Bizler evlerinize kadar hizmet sağlamaktayız. Koltukların yüzeyinde ağır yağlı lekeler ve ya daha çeşitli kirler oluşmadığı takdirde yerinde temizlememiz mümkündür. En özel son teknoloji makinelerimizle sizlerin hizmeti için tam teşkilat hazır bulunmaktayız. Maltepe Koltuk Temizleme koltuk yüzeyindeki kirlere ilk önce ön yıkama yapıp kaba pisliği alır. Daha sonrasında koltuk kumaşınıza uygun deterjanı seçtikten sonra fırçalama işlemi yapılır. Fırçalar dönen bir mekanizma içinde yerleşmiş olup, tek bir yöne doğru hareket ederek temizlik işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemler sırasında kesinlikle koltuk çıtalarınızı ıslatmamaya dikkat ederiz.

Maltepe Koltuk Yıkama Fiyatları & Ücretleri Nelerdir?

Daha sonrasında durulama işlemi yapılarak vakumlanır. Vakumlama işlemi de bir nevi suyu kökünden almasına denir. Bu sayede koltuklarınızdaki nem oranını %10 ‘a indirmesini sağlamaktadır. Sizler de koltuklarınızın tam anlamıyla kuruması için tüm işlemler bittikten sonra 4 ile 8 saat arasında kullanılmamasını, yüzeyine oturulmamasını tavsiye ederiz. Piyasada birçok sayıda koltuk kumaşları mevcuttur. Satıcılar müşterilerin talebi doğrultunda koltuklara kumaş döşeme işlemini gerçekleştirmektedir.

Artık açık renkli kumaşlar korkulu rüyanız olmasın. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde tüm bunların üstesinden gelmekteyiz. Maltepe Koltuk Temizleme bünyesinde başka hizmetler de bulundurmaktadır. Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Bize ulaştığınız takdirde tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. Bizler kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlarla rakiplerimize ciddi oranda fark atmaktayız. Sizin de bizim bu mucizevi hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Ayrıca araçlarımızla evinizden ürünleri teslim alıp teslim etmekte ücretsizdir.

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor