(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe halı yıkama hizmeti adıyla İstanbul’un her ilçesindeyiz. Günümüzde halılar çok önemli büyük derecede önem göstermektedir. Kış aylarında evimizi ısıtmaya yardımcı olur. Diğer zamanlarda da gözlerimize ciddi oranda görsellik olarak güzel hitap ederek içimizi ısıtmaktadır. Metropol hayatta maalesef ki halılarımızın temizliğine pek zaman ayıramayabiliriz. Bu durumda Maltepe Halı Yıkama sizin kurtarıcınız olmak için hazırdır. Bize ulaştığınız durumda halıların boyutu ve adeti fark etmeksizin evinizden ücretsiz servisimizle teslim alıyoruz. Fabrikamıza götürüp burada tüm yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun için tamamen doğal deterjanlar kullanmaktayız. Doğru temizlik ve materyaller bizim için çok önem teşkil etmektedir.

Halılarınızın üzerine istediğiniz çıkası zor olan sıvıların dökülmesi durumunda sizlere anında müdahale öneriyoruz. İlk önce sıvıyı nemli bir bezle üzerinden alınız. Daha sonrasında bizimle iletime geçin. Bu aradaki süreç halınız için çok önemlidir. Çünkü sıvının halınızın dibine işlemesine engeller. Dibine işlediği durumda çıkma olasılığı biraz daha zorlaşabilir.

Maltepe Halı Yıkama Firmaları Önerileri

Bizler en özel çözelti ve deterjanlar kullanmaktayız. Bu sayede lekeyi de halınızdan çıkarma garantisini sağlamış oluyoruz. Halılarınızı teslim etme sürecimiz, sipariş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sipariş sırasında oynamalar yapmayız sırasıyla sizlerden teslim almış olduğumuz halıları yıkama sırasına sokarız. Temizliği yapıldıktan sonra 1 hafta sonra sizinle iletişime geçilir ve müsait olduğu zamanda teslimatını gerçekleştiririz. Firmamız yaz kış gözetmeksizin her mevsimde halılarınızı yıkamaktadır.

Halılarınızı bizlere göndermek için yaz ve ya baharı beklemeyin. Her zaman her koşulda yıkatmanız mümkündür. Çünkü bizler sizin değerli halılarınız için özel kurutma odası tesis ettik. Buradaki odada klimalar sayesinde halınızın en hızlı bir biçimde kurutulması sağlanmaktadır. Bizler son teknoloji makineler kullanmaktayız. Aynı zamanda sürekli yenilikleri takip edip gerekli araştırmaları yapıyoruz.

Maltepe Halı Yıkama Fiyatları

Tamamen özel hizmet sağlıyoruz ve yıkadığımız halılar için %100 garanti sağlıyoruz. Biliyor muydunuz halınız en iyi şekilde temizlendiği durumlarda kirlenmesi bir o kadar geç olacaktır. Maltepe Halı Yıkama sizin halılarınızın en iyi şekilde yıkamak için tüm yeteneklerini kullanıyor. Özel yıkama teknikleri ve profesyonelce çalışan ekibimiz sayesinde yün halı, ipek halı, deri halı, shaggy halı hepsini yıkıyoruz. Model renk cins fark etmeksizin hepsinin üstesinden geliyoruz. Halılarınızı düzenli yıkama önermekle birlikte kesinlikle evinizde kendi imkanlarınızla yıkamamanızı öneriyoruz. Günümüzde işini bu kadar iyi yapan firma varken evde yıkamak bu durumu eziyet haline getirebilir. Ayrıca gereğinden fazla da su israfı yapmış olursunuz.

Kendi sağlığınız ve her gün nefesini soluduğumuz doğaya zarar vermemek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde başka hizmetleri de bulundurmaktayız. Bu hizmetler başlıca şöyledir; koltuk temizleme, yorgan yıkama ve stor perde temizlemedir. Halı yıkama konusunda ne kadar iddialıysak bu saydığımız hizmetlerden de bir o kadar iddialıyızdır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Sizlere hemen geri dönüş yapacağımıza ve kaliteli hizmet sunacağımıza dair en ufak bir şüpheleriniz olmasın. Çünkü biz Maltepe Halı Yıkama ’yız. Rakiplerimize açık ara fark atarız.

Tuzla Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama
5 (100%) 7 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor